Jump to content
sebyy112

SSebastian.Net (Blog Personal)

Recommended Posts

Multumesc pentru sfat !

Mai astept si altele :D

Iti dai seama.. I-ai multumit marelui tincaca, care e vedeta. Ti-a dat o vedeta sfat.

P.S: @Sebyy, iti vei da seama pe parcurs ce e de facut la blog. Nu asculta sfatul acestui idiot. e prea fraier... ma mir cum de mai traieste... plin de impresii ca inainte sa fie arestat... AI IESIT DIN DEPRESII COAIEE?

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Iti dai seama.. I-ai multumit marelui tincaca, care e vedeta. Ti-a dat o vedeta sfat.

P.S: @Sebyy, iti vei da seama pe parcurs ce e de facut la blog. Nu asculta sfatul acestui idiot. e prea fraier... ma mir cum de mai traieste... plin de impresii ca inainte sa fie arestat... AI IESIT DIN DEPRESII COAIEE?

Ce se agita maimuta.

ON: Incearca sa postezi de maxim 2 ori pe zi si acele 2 postari sa fie cele mai importante. Eu zic sa mai filtrezi din posturile existene acum.

Link to comment
Share on other sites

Iti dau si eu cateva sfaturi, in primul rand nu inghit temele astea care spatiul nu este eficientizat la maxim, eu ca cititor ma holbez la jumate de ecran ca sa iti citesc posturile. Ma rog e alegerea ta.

In al doilea rand te-ai gandit pe ce nisa va fi bazat blogul ? Eu iti recomand daca vrei sa iti faci blog posteaza ce te interesaza pe tine, ideile tale, perspectiva ta asupra lumii nu materiale copy/pastate de pe alte site-uri in numele vizitatorilor .

Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama.. I-ai multumit marelui tincaca, care e vedeta. Ti-a dat o vedeta sfat.

P.S: @Sebyy, iti vei da seama pe parcurs ce e de facut la blog. Nu asculta sfatul acestui idiot. e prea fraier... ma mir cum de mai traieste... plin de impresii ca inainte sa fie arestat... AI IESIT DIN DEPRESII COAIEE?

Ce te agiti asa ma? :) daca intradevar e TinKode ce-l de mai sus, mai bine vorbeste cu el sa te invete sa traiesti :)) te agiti prea rau frate, eu il respect pt tot ce a facut:)

Link to comment
Share on other sites

dupa ce o sa iti dai seama ca nu ai prea multe de spus fara sa te repeti, sa pari ipocrit si narcisist, o sa inchizi blogul, sau alegi sa fie ceva cu adevarat personal, fara sa te intereseze si alte pareri. daca nu ai de zis in real life, nici in online nu umbla cainii cu covrigi in coada.

Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama.. I-ai multumit marelui tincaca, care e vedeta. Ti-a dat o vedeta sfat.

P.S: @TinKode, ce pula mea sfat e ala coaie?! Mars in pula mea jeg infect ce esti. Continut de cacat e ala al tau de pe slakkter... unde te plangi si iti pui frustrarile. @Sebyy, iti vei da seama pe parcurs ce e de facut la blog. Nu asculta sfatul acestui idiot. e prea fraier... ma mir cum de mai traieste... plin de impresii ca inainte sa fie arestat... AI IESIT DIN DEPRESII COAIEE?

?P.S: @TinKode..... T.K.O? Sterge-ti semnatura. Pune macar drepturi de autor la TKO. Aaaa... sau stai... melodia aia TKO a fost facuta pentru tine speciaal :-)

@Biula (nici m?car nu ai curaj s? postezi de pe contul t?u real), ceea ce am spus cu referire la blog, era defapt o afirma?ie, nu un sfat. Ceea ce a urmat dup? a fost un sfat ?i era unul extrem de constructiv pentru el. Articolele de pe slacker.ro sunt foarte ok din punctul meu de vedere; zic asta deoarece este un blog personal unde îmi exprim prin cuvinte anumite lucruri din care al?ii poate înva?? ceva.

PS: Nu am fost în vreo depresie, dar î?i mul?umesc c? te gânde?ti la mine.

PS2: Scuze de offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...