Jump to content
YloveeeK

Ceva imi da niste nelamuriri !

Recommended Posts

Fratilor cum sa incep.. am stat pe niste chat-uri vre-o cativa anii.. multe personaje care se cred *hackeri* majoritatea au si iei cateva root-uri.. ch-uri de irc.. si da lumea jos de pe net .. si asa a ajuns sa creada lumea ca astia-s hackeri :)) pe chaturile care spun eu se fura in draci.. majoritatea folosesc keylogger.. si prostii pun botu, ce mi sa parut mie ciudat gasit pe youtube este un Trade hack care imi da de banuit adica sunt nelamurit oare se poate face chestia asta sa mearga ?

.. ? voi ce ziceti ? eu dupa ce am vazut pe acolo parerea mea e ca se poate nu stiu lucrat in flash player sau cum se poate asa cv? voi ce ziceti fake sau real ?
Link to comment
Share on other sites

Cum nu am inteles nimic din ce ai scris tu, la fel nu am inteles nici din acel clip!

edit/ ce fura?ce trade?

deci :)) ala fura niste *jucarii* cum ar venii ca sa pot cumpara legal *jucaria* aia ar trb sa iti pun suma care o ceri tu pe ea si cand vezi suma pusa dai acolo accept dupa ce dai tu accept si ai pus si tu *jucaria* acolo trebui sa dau si eu accept sa facem *targu* e, acele *jucarii* se cumpara cu banii reali, plati prin paypal de pe telefon sau alte carti de credit, uitate putin.. Http://xat.com/ iar in acel video de pe youtube prezentat mai sus, acel ce a facut tutorialu ala.. a aratat ca doar ii prosteste pe aia ca, el vrea sa cumpere ce vinde el si cealalta persoana isi pune*jucaria* acolo dar nu da si accept in schimb asta.. da accept si jucaria deja vine la el fara a trebui sa dea cealalta persoana accept... sper sa fi inteles:)) daca ai fi stat pe xat.com probabil ai intelege din prima, si da recunosc ca nu stiu sa ma exprim chiar asa de bine..

Link to comment
Share on other sites

Eu il inteleg.

Incearca sa-ti dai seama ca chat-ul iti distruge viata. Decat sa stai 2 ore pe un chat, uite-te o ora si jumatate la un film iar o jumtate de ora fa ceva pentru tine. Citeste ceva. Vei fi mult mai castigat.

Stiu si iti multumesc pentru indrumuare daca-i pot spune asa, numai ca-s foarte curios daca chestia aia a mers, am stat , repet nu mai stau pe acele chat-uri.. am stat cam vre-o 4/5 ani de zile pe acolo.. ma atras pt ca umblam si eu cu keylogger-e, pishing site, si mai pacaleam si eu pe aia daca se poate spune asa. .:D dar de fiecare data mam gandit la vide-o ala de mai sus si nu am reusit sa imi dau seama, asta cautam sa ma prind daca a fost fake sau real vide-o ala

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca pustani asemenea celui care a facut topicul inclusiv si el, xat este varianta portable a YM-ului pentru pitipoance si pitiponci :D.

sincer ? :) pe xat nu mai stau de aproximativ 1 an :-? daca am pus o intrebare am puso sa stiu si eu ce e pana la urma. nu erai obligat/a sa raspunzi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...