Jump to content
k0k0

[VAND] CPanels

Recommended Posts

dupa cum zice si titlul vand cpanels.

Preturile variaza in functie de cata memorie aveti nevoie.

Payment method:

-PAYPAL | => Metoda principala

-SKRILL |\

-PERFECT MONEY |- => Preturi cu 20-25% mai mari

-BITCOIN |/

Cine doreste poate sa trimita PM sau sa lase un reply la topic si va contactez eu.

Stoc disponibil:

3Cpanels

Pret nou:3$

Edited by k0k0
Link to comment
Share on other sites

fi mai explicit te rog, n-am inteles mai nimic din cea ce ai spus.

Ma refer la cpanel-urile care le ai ai de Canada, daca ai extras datele din mysql, ar trebui sa ai si niste adrese de email.

Pe mine ma intereseaza doar cele cu domeniul @Shaw.ca , daca se poate sa arunci un ochi ar fi ok, numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Vand baze de date (SQL)extrase de pe hosturi, cea mai mica baza de date pe care o am are 196KB si are 200adrese de mail..DB sunt de la siteuri de canada/international

Vand folstul Cpanel de la Demo.com are spatiu ocupat de 32GB (nu stiu ce ocupa atat)

Contact prin PM sau Reply

Link to comment
Share on other sites

Mersi frumos Kindere, dar eu am nevoie de ceva privat, acum sunt publice, or sa le futa copii cu toate prostile, oricum ar fi apreciez gestul. Mersi!

Pai daca te uiti la data/ora postului care l-am facut , cu data/ora cand sa "creat" pastebin , o sa iti dai seama ......

LE/// daca vrei privat sti id`u meu de contact , Sarbatori fericite si un An nOu cat mai bun! Paste fericit .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...