Jump to content
QUADMACHINE

Free stuff nu mai este free.

Recommended Posts

Nu ?tiu ce e mai r?u, c? vinde el chestii pe acel forum (nu ai dovezi ca vinde ceva luat de pe RST) sau c? tu ai cont acolo.

Credeti ce vreti eu doar v-am zis ceea ce face, sincer nu il vad eu sa stie cum sa `procure` cpanele prin metode neortodoxe.I don't care!

@J true.

Edited by QUADMACHINE
Link to comment
Share on other sites

Vine e a celui care da banii, pentru ca nu stie sa foloseasca Google. Cat timp nu vinde ce-i free pe RST ... tot pe RST .. pai, cam asta ar fi din partea mea. Ramane si la decizia celorlalti administratori/moderatori @Maximus, doar unul.

Ma doare-n pula daca iau warn pentru toti cateii care cersesc aici si se duc in piata sa vanda ceea ce au cersit, nu merita niciun respect, mai ales daca tinem cont despre ce user discutam.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Cred ca cel mai corect ar fi sa vina si el sa zica ceva in apararea lui. Oricum, prost nu este cel care cere. Cel care da. Daca nu stii sa te folosesti de beneficiile internetului, google in speta, atunci prostia se plateste.

Link to comment
Share on other sites

Scuze de reclama dar, omul acesta face bani cu lucrurile gratuite de pe aici.Are userul k0k0.(ban xD)

eXtreamCS.com - Vand CPanels de la 3e : Anunturi

Am intrat pe extremeCS, dar nu am vazut niciun fel de discutie despre C#. Sunt dezamagit. Totusi, am vazut ca ai 4000 de posturi acolo (wow) si ca esti moderator. Tu de ce nu-i dai ban in comunitatea ta, dar vrei sa primeasca ban aici?

Daca ar fi dupa mine, nu s-ar mai posta niciun cpanel, rdp, root, nologin, cont xxx sau mai stiu eu ce prostii. Nu ajuta cu adevarat comunitatea, doar atrag cersetorii. Mai mult, poate ati auzit pana acum "If you're not paying for the product, you are the product.". Majoritatea celor care posteaza chestii moca au si alte motive. Fie isi fac reclama pentru magazinele lor virtuale, fie fac prostii pe conturile alea, apoi vi le dau voua ca sa isi acopere urmele. Din fericire pentru voi, nu este dupa mine.

Ii dau imediat ban omului pentru ca este leecher.

Edited by TheTime
Link to comment
Share on other sites

Se poate sa nu se mai faca thread-uri pe subiecte de genu'?

Exista acest feature "report post" pentru un motiv, si sunt mai mult ca sigur ca staff-ul RST se ocupa de fiecare din ele in parte.

Pui paie pe foc,se incheaga mereu certuri+ ca iti faci reclama la comunitatea ta de "cantar";

PS: Pentru cei care ii iau apararea "hotului" si dau vina pe cel care cumpara , spuneti-mi de unde Dumnezeu sa stie el ca sunt furate/leeched?( Era si utilizator strain) Nu mai bagati vorbe din popor , exista utilizatori pe forumu' asta care vand acelasi serviciu legit si sunt de incredere.

Link to comment
Share on other sites

Am intrat pe extremeCS, dar nu am vazut niciun fel de discutie despre C#. Sunt dezamagit. Totusi, am vazut ca ai 4000 de posturi acolo (wow) si ca esti moderator. Tu de ce nu-i dai ban in comunitatea ta, dar vrei sa primeasca ban aici?

Daca ar fi dupa mine, nu s-ar mai posta niciun cpanel, rdp, root, nologin, cont xxx sau mai stiu eu ce prostii. Nu ajuta cu adevarat comunitatea, doar atrag cersetorii. Mai mult, poate ati auzit pana acum "If you're not paying for the product, you are the product.". Majoritatea celor care posteaza chestii moca au si alte motive. Fie isi fac reclama pentru magazinele lor virtuale, fie fac prostii pe conturile alea, apoi vi le dau voua ca sa isi acopere urmele. Din fericire pentru voi, nu este dupa mine.

Ii dau imediat ban omului pentru ca este leecher.

Nu ai cum sa vezi deoarece PAWN nu se aseamana cu C#,C++ decat cu C.Eu nu am de ce sa ii dau ban acolo, eu doar v-am anuntat ca `fura` de aici si vinde in cealalta parte acuma restul depinde de voi ca nu sunt moderator aici sa pot lua decizii.

"pawn is a simple, typeless, 32-bit extension language with a C-like syntax."

@seboo00111

+ ca iti faci reclama la comunitatea ta de "cantar";

Nu stiam ca moderatorul global este Fondatorul comunitatii, am sa tin minte.Uite ca asta chiar nu stiam si iti multumesc de informatie.

Link to comment
Share on other sites

Da, noua ne `fura` conturi puse public, iar voua va prosteste utilizatorii sa dea bani pe ele. Cam din acest motiv ar trebui sa ii dai ban. Dar nu stiu ce reguli si obiceiuri aveti pe acolo, asa ca nu ma mai bag.

Inchid topicul, @seboo00111 are si el dreptatea lui. Prea multe certuri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...