Jump to content
Hoster.ro

Hosting gratuit.

Recommended Posts

Sigur il voi testa , dar nu inainte de a verifica care este Startusul serverelor pe care le detii. Vreau si eu sa-mi deschid o astfel de comunitate de hosting. Dupa ce tutorial te-ai luat sa configurezi serverele pe care le ai pentru a oferi uebhosting de calitate superioara ?

Link to comment
Share on other sites

Recomand sa oferi un demo unui user care ar fi interesat in servicile tale, pentru simplu motiv ca nu inspiri incredere, motivele le ai si mai sus + ca nu pe site nu ai nici o informatie personala (contact) sau informatii despre companie. Asta nu inspira incredere.

Link to comment
Share on other sites

Lasati omul sa-si prezinte "marfa" ... oricum 9/10 persoane ii vor utiliza hostingul pentru chestii black atat timp cat nu inspira incredere. Gen fac hosting,il pubilc pe rst,scot cash. Nu ti-ai ales locul potrivit,fara suparare. :)

Link to comment
Share on other sites

Bun , hai sa-ti explic cum iti vad eu site-ul din punctul de vedere al unui utilizator yahoo!messenger :

1. Tema este jalnica , am mai vazut-o de cel putin 100 ori , dintre care 600 ori la forumurile de cs

2. Greseli de ortografie peste greseli de ortografie.

3. Oh pe bune , vrei 2 euro pe 3GB HDD ?

4. "GRATUIT" inseamna ca RAMANE GRATUIT acel serviciu pana persoana decide sa renunte la el. In cazul in care simti ca vrei sa faci vre-o oferta surpriza , pune frumos un cupon de 100% pentru primele 2 luni si aia e, nu induce lumea in eroare cu "GRATUIT" ca nu esti RDS sa spui ca tabletele 3g sunt gratis da de fapt platesti 20 lei pe luna pt ele.

5. Oo , plata doar prin paypal. Economisesc cuvinte , stii ce urma sa scriu aici

6. cPanel cel mai probabil crackuit , daca gresesc prezinta-mi o dovada de plata.

7. 99.9% Uptime . Ne inveti si pe noi ?

8. 24/7 support . Jura-te ca daca te sun la ora 5 dimineata , cand tu abia la 4 te-ai culcat si la ora 6 urmeaza sa pleci la munca tu imi raspunzi sa-ti spun ca nu-mi merge hostu si tu CHAIR TE RIDICI DIN PAT SA VII SA REZOLVI PROBLEMA.

9. "Startus server" - poate iti dai seama intr-un final.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...