Jump to content
Byte-ul

Anti Aerosol v1.00 [Tampermonkey script]

Recommended Posts

Multi mi-au recomandat dar nu am avut curajul sa incerc , mi-a fost pur si simplu frica. Nu stiam ce efecte secundare poate avea , nu stiam ce reactii alergice imi poate provoca. Pur si simplu imi era teama de reactia corpului la ceea ce putea urma. Totul pana astazi , cand askwrite m-a fortat practic in timp ce-mi facea sex oral sa iau Anti-Aerosol v1.00. Am incercat din toate puterile mele sa refuz dar mi-a spus ca daca nu iau ma sifoneaza la garda ca l-am violat. Si asta am facut, l-am luat, cu teama totusi deoarece stiam ca este ceva experimental si-mi putea dauna foarte grav. Primele 5 minute au fost grele pana mi-am dat seama ce a facut defapt aceasta "pastila" ,insa dupa ce am analizat rezultatele le-am recomandat si prietenilor.

Link to comment
Share on other sites

@Byte-ul ; Infraction ! Si sa-ti explic si de ce : @Aerosol are acelasi drept ca si tine pe acest forum. Toti suntem aici moca cu bune si cu rele. Am inteles ca e diferit , se plange des, pupincurist (etc) , dar spre deosebire de multi , a venit aici , a fost scuipat din prima , si el tot posteaza. Daca calca pe urmele lui @Matt , sa-i fie de bine, pana atunci defilam cu ce avem. Tu nu ai nici un drept sa-ti bati joc de el (practic ai incalcat regulamentul,deci logic te pot taxa) !

Si un mesaj de pe un alt forum (poate mai civilizat)

Vad certuri, injurii si mistocarii ieftine pe aici. Nu imi place... Am muncit cu totii ca sa avem o casa frumoasa...ne-am imprietenit...am baut impreuna cu multi.

Nu va bateti joc de ce facem aici va rog. Ca si noi incercam sa nu ne batem joc de ceea ce facem.

Nu transformati aventura unui noi venit intr-un calvar - nici unul nu v-ati nascut invatati.

Raspundeti celor care cer ajutor oricat de puerila ar fi intrebarea - suntem oameni primitori, nu frustrati care scuipa la altii din intuneric

Ignorati-i pe cei slabi cu duhul - se vor adapta sau vor disparea

Forumul este pentru toti, nu doar pentru unii dintre voi - retineti asta...

Fiti mai buni, mai intelegatori...fiti oameni. Pot sa va fac thread in care sa va luati la misto daca vreti. Dar nu mai vreau sa vad mizerii pe forum.

Va multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...