Jump to content
kMz

Bun gasit RSTFORUMISTI!

Recommended Posts

Salut tuturor, numele meu real este Roby, iar porecla dupa care ma striga familia,rudele etc este Coco.

M-am inregistrat si eu pe forumul asta minunat pentru a invata unele chesti, pentru a cere ajutor unde nu stiu, pentru a ajuta pe cine pot si cu ce pot.

Am 15 ani, sunt in clasa a 9a (clasa a 2a, de stiinte ale naturii,), vreau sa ma mut pe semestrul 2 la mate info, deoarece se face mai multa programare.

Hobyuri: sincer nu prea stiu ce sa scriu aici, imi place sa-mi petrec timpul pe diferite forumuri, sa fac diferite aplicatii in VB.net, si mai imi place cat de cat sportul...

Bauturile preferate: Apa plata/minerala, berea, visinata, sucurile naturale ( nu suport sucurile gen COCA COLA, Fanta, Sprite, 7UP)

Astept intrebari de orice fel din parte dumneavoastra.

Respect kMz.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, numele meu real este Roby, iar porecla dupa care ma striga familia,rudele etc este Coco.

M-am inregistrat si eu pe forumul asta minunat pentru a invata unele chesti, pentru a cere ajutor unde nu stiu, pentru a ajuta pe cine pot si cu ce pot.

Am 15 ani, sunt in clasa a 9a (clasa a 2a, de stiinte ale naturii,), vreau sa ma mut pe semestrul 2 la mate info, deoarece se face mai multa programare.

Hobyuri: sincer nu prea stiu ce sa scriu aici, imi place sa-mi petrec timpul pe diferite forumuri, sa fac diferite aplicatii in VB.net, si mai imi place cat de cat sportul...

Bauturile preferate: Apa plata/minerala, berea, visinata, sucurile naturale ( nu suport sucurile gen COCA COLA, Fanta, Sprite, 7UP)

Astept intrebari de orice fel din parte dumneavoastra.

Pariu ca e cocorst de a dat teapa aia cu 1 euro.BTW:S-o crezi tu ca faci programarea lui peste la mate-info.

Link to comment
Share on other sites

Pariu ca e cocorst de a dat teapa aia cu 1 euro.BTW:S-o crezi tu ca faci programarea lui peste la mate-info.

Nu, nu sunt cocorst, nu cred ca as muri pentru 1eur. Stai linistit nu am zis ca fac cel mai tare antivirus in saptamanile urmatoare daca ma mult la mate info.

Salut & bine ai venit!

Multumesc.

Bine ai venit!

Pentru o experienta cat mai placuta, iti recomand Anti Aerosol

cine este acest Aerosol? ce a facut de e asa bine placut de toata lumea?

Respect kMz!

Edited by kMz
Link to comment
Share on other sites

Daca pe tine te-a botezat popa cu numele Roby pot doar sa cred ca a primit mita mai mare decat toti banii care-i ia din sezonul de boboteaza.

Daca tu vrei sa te muti la mate-info pentru programare uita, si presupun daca ai intrat la stiintele naturii n-o sa ai sanse.

Si de cand ne intereseaza pe noi bauturile tale preferate ?

Daca tot te-ai deranjat sa te prezinti te salut, sper sa nu intrii in majoritate.

Link to comment
Share on other sites

ontopic - bine ai venit ... am multi prieteni care au fost de virsta ta cand s-au apucat de lucruri serioase si acuma sunt bine

offtopic - 1 - ce treaba are ceea ce bei cu forumul

2 - pentru colegul de mai sus @andrei98M ... stai cill nu se face programare dar se face algoritmica ....

Multumesc de primire.

1. Am zis ca poate se trezeste unu si intreaba ce beau si am zis sa fiu primul care rapunde.

Bine ai venit man! :D

Bine te-am gasit man.

Welcome man...

Mersi.

Daca pe tine te-a botezat popa cu numele Roby pot doar sa cred ca a primit mita mai mare decat toti banii care-i ia din sezonul de boboteaza.

Daca tu vrei sa te muti la mate-info pentru programare uita, si presupun daca ai intrat la stiintele naturii n-o sa ai sanse.

Si de cand ne intereseaza pe noi bauturile tale preferate ?

Daca tot te-ai deranjat sa te prezinti te salut, sper sa nu intrii in majoritate.

Oke, sper sa nu intru in majoritate.

Multumesc de botez..

Bine ai venit, tinere !

Ca prim sfat de la cei mai batrani : daca e sa respecti pe cineva pe acest forum, respecta pe oricine dar foloseste asta pentru o viata mai frumoasa : https://rstforums.com/forum/96107-anti-aerosol-v1-00-tampermonkey-script.rst

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...