Jump to content
unic

Vand Scanner Cpanel - SMTP - VNC

Recommended Posts

Da mai multe detalii, ce e privat la ele? Daca sunt brutere nu vad ce au asa special fata de altele publice.

De ex ptr vnc, sunt vreo doua surse postate pe forum de scannere foarte bazate. (nVnc si cel al lui Elohim).

In ce limbaje sunt scrise?

Cel de cpanel incearca doar un model de user (8 caractere sau domeniul) sau stie sa faca si combinatii mai speciale de users ?

Link to comment
Share on other sites

Vand scannere private

- Scanner Cpanel - Pret 90$

- Scanner SMTP - Pret 50$

- Scanner VNC - Pret 30$

Plata PerfectMoney, WMZ sau cod de reincarcare

Vreau printuri cu fiecare scaner sa vad fisierele (daca nu cumva sunt publice)

Multi modifica cateva linii in ele si trec acolo 'scanner by sloboz' si gata , sunt private

Edited by DeMoN23
Link to comment
Share on other sites

si eu am un scanner de smtp-uri bun si prinde asa

203.12.160.45,test@com.au,test

203.12.160.34,admin@com.au,admin

203.26.27.14,info@com.au,info

203.26.27.15,admin@com.au,admin

203.26.27.12,info@com.au,info

203.26.27.3,info@com.au,info

203.26.27.13,info@com.au,info

il dau cu 10 euro pm
Link to comment
Share on other sites

si eu am un scanner de smtp-uri bun si prinde asa

il dau cu 10 euro pm

https://rstforums.com/forum/84869-vand-scanner-smtp-uri.rst?highlight=scanner+smtp

On: Pune mostre cum prinde fiecare, de ala de smtp si ala de cpanel as fi interesat si eu.Daca e brute care ia primele 8 si 1qaz2wsx ca parola nu face nici 1$ .Doar daca genereaza parole in functie de domeniu sau inlocuind i cu 1 , a cu 4, etc.La fel si ala de smtp ce face brute pe domeniu cu info@ admin@ contact@.Daca e vorba de alea , sunt free pe forum , de ce le-as cumpara?

Edited by quadxenon
Link to comment
Share on other sites

Scanner la banii astia($30,$50 $90)..? numai dupa pret iti dai seama ca sunt petartde sau....omul e prea inghesuit cu $$.

Preturile sunt mici pentru ca fac niste teste si scanerele mai au unele buguri de asta sunt ieftine, cand o sa fie versiunea completa pretul va fi de cateva sute

Link to comment
Share on other sites

Preturile sunt mici pentru ca fac niste teste si scanerele mai au unele buguri de asta sunt ieftine, cand o sa fie versiunea completa pretul va fi de cateva sute

Care scannere ma coaie? Ti-am cerut in sloboz printuri cu fisierele scanerelor, de ce nu ai dat?

Vinzi cacaturi publice cu cateva linii modificate si un mesaj acolo pus 'scanner by sloboz 2015'' :)

Daca nu e adevarat te rog sa pui niste printuri / dovezi cu acele scannere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...