Jump to content
Gluky

WEBHOST GRATUIT

Recommended Posts

Aveti vreo dovada ?

Da numele e furat de la un amic de pe un alt site :) e de ajuns ?!


G!uky Trimite Ieri, 09:40 (IP: Privat )
Administrator

Administrator

Mesaje: 835
Multumiri:25
Reputa?ie: 18
Sex:Masculin
Oras:Galati
Ala nu sunt eu, care naiba imi fura numele, sa-l tuf!!!
Fa un report te rog.

Edited by s2gzone
Link to comment
Share on other sites

Da numele e furat de la un amic de pe un alt site :) e de ajuns ?!


G!uky Trimite Ieri, 09:40 (IP: Privat )
Administrator

Administrator

Mesaje: 835
Multumiri:25
Reputa?ie: 18
Sex:Masculin
Oras:Galati
Ala nu sunt eu, care naiba imi fura numele, sa-l tuf!!!
Fa un report te rog.

Nu stiu ce sa spun, am host de la el si imi parea baiat de treaba, dar daca e pe bune si face treburi d-astea sa fure bazele de date etc, renunt la hostul de la el.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa spun, am host de la el si imi parea baiat de treaba, dar daca e pe bune si face treburi d-astea sa fure bazele de date etc, renunt la hostul de la el.

Nu inteleg de ce ai folosi un nume care deja il foloseste altcineva ca sa ce ? sa fi corect si sa oferi servici de calitate ? nu era mai simplu sa aiba numele itwin :) ca domeniul !? sau ceva asemanator . Aici iti faci promovare ? Ai doar 1 post si ala direct pe spam !? E simplu sa deducem ce vrea !:)

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Nu inteleg de ce ai folosi un nume care deja il foloseste altcineva ca sa ce ? sa fi corect si sa oferi servici de calitate ? nu era mai simplu sa aiba numele itwin :) ca domeniul !? sau ceva asemanator . Aici iti faci promovare ? Ai doar 1 post si ala direct pe spam !? E simplu sa deducem ce vrea !:)

Folosirea unui nume care il foloseste deja altcineva, o fi pentru a se scoate cumva in caz ca il prinde careva cu dovezi clare ca umbla cu talharii

Link to comment
Share on other sites

Nume Domeniu:

itwin.ro

Registrar:

Awesome Projects SRL

Data Înregistr?rii:

2014-05-06 16:55:00

Nameservere:

ns1.byet.org

ns2.byet.org

Status:

OK

Date De?in?tor (Registrant)

Nume De?in?tor:

Awesome Projects S.R.L.

Adres?#1:

Mihai Viteazu nr. 8

Adres?#2:

Adres?#3:

Ora?:

Sighetu Marmatiei

Jude?/Sector/Stat:

Maramures

Cod Po?tal:

435500

?ara:

ROMANIA

Telefon:

+40.757633470

Fax:

Email:

office@hostico.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai

Aaaaa bai stiti ce magarie ar mai putea face pe langa furt de date si din astea?.-....cand platesti sa iti inregistreze si cardul de credit si sa ti-l cloneze. Momentan nu poti sa cumperi nimic, banuiesc ca lucreaza la inselaciune hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Tema la website a fost schimbata v-as putea face screenshoot in cpanel la administrator sa vedeti ca nu am nici un fel de acces de a edita parolele sau datele clientilor din firma aceasta va fi inregistrata la registrul comertului in cursul zilei de astazi avem 100 de clienti momentan dupa cum ziceam firma este noua si sunt foarte multumiti de serviicile noastre daca nu sunteti siguri de asa ceva puteti face un test pe serviciul de la itwin.ro serviciile de upgrade se fac foarte usor pute, sa vorbim in livechat sau cu un simplu ticlet daca e ceva mai personal puteti trimite un ticket cum ca doriti un contact personal . Numele de gluky nu are nici o treaba cu firma ma numesc Catalin si asa oficializez comenzile cu acest nume .

Link to comment
Share on other sites

Daca cineva foloseste acest webhost itwin.cacat asta, mare grija tipul e un nemernic, mi-am facut si eu cateva site-uri la el, iar inainte de toate am vorbit cu el, mi-a spus ca accepta orice fel de scripturi / site-=uri, bun toate bune si frumoase, dupa un timp am inceput sa-mi promovez site-urile, iar cand am inceput sa am vizitatori pe site-uri, ghici ce? gunoiul asta mic mi-a suspendat toate site-urile, iar ca sa le recuperez eram obligat sa fac upgrade la premium, sa platesc $, n-am fost deacord, asa ca mi-a sters tot si acum acele site-uri au redirect catre alte site-uri ale lui, printre care si un cacat de METIN.

La fel a patit si un amic, cu 1 site de dating, i la sters zilele astea.

Nu folositi acest gunoi, mare grija tipul e tepar mare, va fura scripturile, bazele de date etc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...