Jump to content
blade4ever

Vand site adult pe RO

Recommended Posts

Traficul este estimativ , la fel si castigul astept un nou update saptamana asta.La un trafic de 40 k am avut profit din reclame 4400 lei intr-o saptamana.Traficul mi s-a dublat teoretic as face dublu saptamanal deci 8000 lei . Pretul tau realist de 15000 de euro il fac in 3 luni ,doar cu 1 popup si 2 bannere .

Edited by blade4ever
Link to comment
Share on other sites

Da 6-7000 lei .Pentru ca traficul adult prin popup mobil este foarte bine platit ,ai trafic romanesc dar multi sunt afara (franta italia etc. CPM bun ) . Totul este cu dovezi oricum.La suma asta nu vorbim din povesti .

Te cred, dar am ajuns si eu la 20.000 de vizite pe zi straine si din tari de top si faceam doar 1500 de lei pe saptamana. Daca ai trafic mobile e posibil. Bafta la vanzare.

Si nu se merita sa-l dai daca are vechime si-ti merge de ceva timp asa.

Link to comment
Share on other sites

Fiti ontopic si nu faceti trash in topicul baiatului. O sa sara moderatorii cu warn. @blade4ever nu mai fa dubble post, editeaza din posturile anterioare daca vrei sa adaugi ceva. Ai sa iti iei ban daca continui si nu mai poti raspunde la potentialii clienti.

In caz ca ati uitat : https://rstforums.com/forum/30346-regulament-rst-market.rst

Edited by awnly3jhc2g
Link to comment
Share on other sites

Frumos , ... si cred ca stiu despre ce website este vorba , adevarul ca suma este una cat se poate de realistica ... avand un client asemanator undeva pe la aceasi suma se invartea periodic ... Felicitari

Msik frumos , suma o fac eu pentru ca eu sunt vanzatorul ,am dreptul sa cer cat vreau.Stiu cat produce site-ul si de aceea cer acea suma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...