Jump to content
Coco

Site complet.

Recommended Posts

Se da un prost, in acest caz eu care nu am o idee despre asa ceva, un prieten are o firma de transport marfa / mobila etc.

As avea nevoie de urmatoarele lucruri :

Un site complet, cu aspect professional dar in acelasi timp usor de utilizat.

Ceva gen asta

Care sa contina cateva sisteme de contact bine puse la punct, asistenta live etc, contact pe mail si restu, o chestie cu rute si mai multe detalii pe pm.

Nu prea ma intereseaza in ce este site-ul , dar in general as vrea pe wordpress.

In plus de asta, as avea nevoie de un om care sa-mi puna site-ul printre primele pe google la urmatoarele keyword-uri : transport marfa, transport mobila, transport bucuresti , transport national, transport international si restu.

+ sa optimizeze site-ul cat se poate de bine.

Astept oferte cu un pret decent, si un portofoliu pe pm sau aici.

Multumesc.

Astept pm-uri sau reply-uri aici cu ceva vechime, reputatie post-uri si etc.

Prin pret decent ma refer , nici sa sara la mii de euro , da nici la cateva sute de lei

Edited by Coco
Link to comment
Share on other sites

transport marfa si transport mobila nu sunt keywords uri relevante. Cu siguranta nu vine el din Bucureti sa mi transporte mie mobila din cluj. => transport marfa bucuresti, tranport mobila bucuresti.

"transport bucuresti" nu este nici el relevant, in primele 10 pozitii din google(prima pagina) sunt returnate rezultate ca: ratb, transport urban, transport in comun, facultate transporturi, autogari, doar unul singur e transport marfa.

Pe partea de optimizare seo( atat onpage cat si offpage) te pot ajuta, rezultatele(prima pagina) pentru 3-4 cuvinte aparand cam in 3-5 luni. Doar white seo, fara spam, fara inscrieri in directoare de linkuri, fara directoare de articole, fara tool-uri automate, etc.

Pentru mai multe detalii, astept sa ma contactezi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...