Jump to content
rremapped

sponsorizari teamspeak 3 servere

Recommended Posts

ai dreptate o nimika toata --pentru cet-zi trebe 400 membri,ce faci cu ei--asta este intrebarea

Ofera serverul gratis, iar cei cu comunitatea ii fac o reclama mica pe forum.

rremaped mi se pare mie sau in topicu asta se ascunde putin reclama la afacerea ta?

Link to comment
Share on other sites

Acu poate ca ma bag aiurea, dar in postul tau nu ai scris nimic de vreun schimb (tu dai server de teamspeak -> el da banner sau ce altceva vrei tu). Se intelege de la sine insa Catalin192 nu a inteles, specifica acolo daca oferi ceva in schimbul altui lucru

Link to comment
Share on other sites

sponsorizare adica "va fi sponsorizat de catre firma noastra" si bine inteles o mica reclama pe forum/site cu banner atat tot !

nu a fost intentia sa fac reclama pe rst nici nu m-am gandit

si ofer pentru aceasta comunitate un server de teamspeak 3 cu maxim 100 sloturi daca am incalcat regulamentul!

Ofera serverul gratis, iar cei cu comunitatea ii fac o reclama mica pe forum.

rremaped mi se pare mie sau in topicu asta se ascunde putin reclama la afacerea ta?

Edited by rremapped
Link to comment
Share on other sites

sponsorizare adica "va fi sponsorizat de catre firma noastra" si bine inteles o mica reclama pe forum/site cu banner sau un simplu post atat tot !

nu a fost intentia sa fac reclama pe rst nici nu m-am gandit

si ofer pentru aceasta comunitate un server de teamspeak 3 cu maxim 100 sloturi daca am incalcat regulamentul!

Inloc sa dai un server de teamspeak pentru comunitate.

Mai bine ai imparte la cate un user cu vechime si post-uri cate un vps sa lucreze pe el.

Asa am avea si noi posibilitatea de ati testa servicile si eventual daca baieti sunt multumiti de ce oferi, vei avea si vanzari.

just say

Edit : mai bine taie din meniu pagina asta/ din toate serverele gazduite de tine, doar 2 sunt online si alea cu 0 playeri

Edited by Coco
Link to comment
Share on other sites

Inloc sa dai un server de teamspeak pentru comunitate.

Mai bine ai imparte la cate un user cu vechime si post-uri cate un vps sa lucreze pe el.

Asa am avea si noi posibilitatea de ati testa servicile si eventual daca baieti sunt multumiti de ce oferi, vei avea si vanzari.

just say

Edit : mai bine taie din meniu pagina asta/ din toate serverele gazduite de tine, doar 2 sunt online si alea cu 0 playeri

eu doar lucrez la acel host si ma ocup doar de ts3 am vazut ca serverele sunt off din cate mi-a zis colegul are probleme la gcp

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand sponsorizarile din partea "firmelor de hosting cs1.6" din doua motive :

- Vor reclama la tine pe site/forum/ce mai ai tu

- Vor sa achizitionezi servare de cantar de la ei , oferindu-ti o reducere de 1 euro.

- Iti cere bani pe "sponsorizare" cand vede ca forumu tau creste

Nu zic neaparat ca e si cazul tau , dar asa fac 99.98% din toate firmele astea ramase in 2010 care fac oversell pe un dedicat sperand sa faca si ei bani de niste pachete de tigari.

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand sponsorizarile din partea "firmelor de hosting cs1.6" din doua motive :

- Vor reclama la tine pe site/forum/ce mai ai tu

- Vor sa achizitionezi servare de cantar de la ei , oferindu-ti o reducere de 1 euro.

- Iti cere bani pe "sponsorizare" cand vede ca forumu tau creste

Nu zic neaparat ca e si cazul tau , dar asa fac 99.98% din toate firmele astea ramase in 2010 care fac oversell pe un dedicat sperand sa faca si ei bani de niste pachete de tigari.

ai testat unul dintre serverele noastre de zici ca sunt de "cantar"? amice aici se ofera gratis pe baza de sponsorizare bineinteles daca vrei un server si nu ai bani poti pune o reclama pe forum/site eu zic ca e bine totusi ca nu multi au aceste posibilitati ! parerea mea e ca nici macar nu ai auzit de truehost si te bagi ca chilotul-n pizda !

Link to comment
Share on other sites

ai testat unul dintre serverele noastre de zici ca sunt de "cantar"? amice aici se ofera gratis pe baza de sponsorizare bineinteles daca vrei un server si nu ai bani poti pune o reclama pe forum/site eu zic ca e bine totusi ca nu multi au aceste posibilitati ! parerea mea e ca nici macar nu ai auzit de truehost si te bagi ca chilotul-n pizda !

Vezi cum vorbesti, aici nu esti pe extreamcs, daca tot ti-a spus colegu ca nu va merge gamepanelu de ce nu va cumparati o licenta la el

Link to comment
Share on other sites

Vezi cum vorbesti, aici nu esti pe extreamcs, daca tot ti-a spus colegu ca nu va merge gamepanelu de ce nu va cumparati o licenta la el

eu cred ca sunteti batuti in cap numa critici are probleme la gcp. are licenta full stai tu relax eu am facut acest topic ca ofer ceva nu trebe sa sariti voi mari critici sincer aici pe rst de cand sunt numa despre asta se vorbeste chiar si cand va ofera cineva ceva gratis tot nu sunteti multumiti ! parerea mea puteti inchide acest thread

Link to comment
Share on other sites

ai testat unul dintre serverele noastre de zici ca sunt de "cantar"? amice aici se ofera gratis pe baza de sponsorizare bineinteles daca vrei un server si nu ai bani poti pune o reclama pe forum/site eu zic ca e bine totusi ca nu multi au aceste posibilitati ! parerea mea e ca nici macar nu ai auzit de truehost si te bagi ca chilotul-n pizda !

1. Omul zicea ca oferiti servere de cant?r, nu de cântar.

2. NIMENI nu a auzit de truehost, nu doar el.

3. Vorbesti foarte urat, mai urat ca o cioara careia i s-au furat hainele. Mai ales ca pretinzi respect.

3.1. Nu numai ca vorbesti urat, dar vorbesti si prost, si incorect. Nu ne pasa in mod normal, dar de la tine, ca hoster, avem pretentii. Nu iti face dusmani tocmai aici, mai ales cand sperati sa dati inainte cu afacerea voastra. Sunt cativa aici care va pot face viata serverelor voastre imposibila.

Link to comment
Share on other sites

*Am eu un server de ts3 care nu-l folosesc, cine are nevoie sa ma contacteze ( 100% gratis )

*Nu-mi reprosa ca m-am bagat peste thread-ul tau, atat timp cat nu e postat in rst-market nu-mi poti reprosa absolut nimic.

Edit: Il dau la cine se stie in domeniu, fara sa stau sa-mi complic eu viata, deci trebuie sa stii ce inseamna sa fii admin si ce poti/trebuie sa faci.

Link to comment
Share on other sites

1. Omul zicea ca oferiti servere de cant?r, nu de cântar.

2. NIMENI nu a auzit de truehost, nu doar el.

3. Vorbesti foarte urat, mai urat ca o cioara careia i s-au furat hainele. Mai ales ca pretinzi respect.

3.1. Nu numai ca vorbesti urat, dar vorbesti si prost, si incorect. Nu ne pasa in mod normal, dar de la tine, ca hoster, avem pretentii. Nu iti face dusmani tocmai aici, mai ales cand sperati sa dati inainte cu afacerea voastra. Sunt cativa aici care va pot face viata serverelor voastre imposibila.

daca atat va duce mintea floodere/scannere/exploituri/si alte tiganii.cititi o carte faceti altceva stii cum vine asta? un rau il faci mai repede dar un bine cam greu nu e asa? eu nu am venit aici sa ma cert cu nimeni eu am venit sa ofer ceva care nu este obligatoriu sa si accepti nu? cum ai zis tu mai sus daca omu vrea sa dea flood sa dea ..daca el se simte bine nu?

Link to comment
Share on other sites

Clar ,esti prea ratat. Si nu , sincer n-am auzit de cacatu' tau de "firma de hosting" care s-a deschis peste noapte , deja eram satul de cele 100 deja existente.

Copii de 16-20 ani carora nu le place munca , au impresia ca daca isi cumpara un domeniu si un dedicat o sa faca destui bani ca in filmele cu americani.

"Firmele" astea a voastre sunt de cacat.Nu de cacat , cele mai de cacat. Va furati unii pe altii , incercati sa veniti cu oferte si mai de cacat fata de "con[cur]enta" , insa daca intampinati o problema REALA la un client cum ar fi o eroare care n-aveti idee cum se rezolva (pentru ca habar n-aveti ce inseamna eroarea aia sau ce scrie in ea , stiti ca e eroare pentru ca are culoarea rosie)sau daca clientu tau isi ia o mare cantitate de palme de pe irc , HABAR N-AVETI ce sa faceti.

Spre final , stai in banca ta si ai grija cum deschizi gura. Sunt sigur ca n-ai intrat aici cu proxy si nici clear-host nu e luat cu date false, daca vrem sa dam de tine dam al dracu de usor.Si nu e vorba de bataie , da avem un talent special la a face oameni de cacat in mediul online.

@Elohim - Hai cu banu' la tovarasu' sponsor

Link to comment
Share on other sites

Clar ,esti prea ratat. Si nu , sincer n-am auzit de cacatu' tau de "firma de hosting" care s-a deschis peste noapte , deja eram satul de cele 100 deja existente.

Copii de 16-20 ani carora nu le place munca , au impresia ca daca isi cumpara un domeniu si un dedicat o sa faca destui bani ca in filmele cu americani.

"Firmele" astea a voastre sunt de cacat.Nu de cacat , cele mai de cacat. Va furati unii pe altii , incercati sa veniti cu oferte si mai de cacat fata de "con[cur]enta" , insa daca intampinati o problema REALA la un client cum ar fi o eroare care n-aveti idee cum se rezolva (pentru ca habar n-aveti ce inseamna eroarea aia sau ce scrie in ea , stiti ca e eroare pentru ca are culoarea rosie)sau daca clientu tau isi ia o mare cantitate de palme de pe irc , HABAR N-AVETI ce sa faceti.

Spre final , stai in banca ta si ai grija cum deschizi gura. Sunt sigur ca n-ai intrat aici cu proxy si nici clear-host nu e luat cu date false, daca vrem sa dam de tine dam al dracu de usor.Si nu e vorba de bataie , da avem un talent special la a face oameni de cacat in mediul online.

@Elohim - Hai cu banu' la tovarasu' sponsor

prostia asta doare pentru unii ca tine vrei sa ma cauti iti dau adresa? vrei sa ma floodezi ca nu inteleg ce vrei tu sa faci? esti hacer? daca esti hacer cauta-ma dai cu floodu dai cu ce vrei tu asta este mentalitate de copil rupt ce o ai in tine te asigur ca nu sunt de 16-20 ani vorbele astea in fata la monitor care pretinzi tu ca esti in viata reala esti un paciupalupapa

oricine poate da un flood chiar daca nu ma pricep sa-mi urc scriptul pe niste vps-uri/dedicaturi sau platesc pe cineva care are o cantitate mare de boti si pot face si eu rau. cum am mai zis mai sus "un rau il faci mai repede un bine mai greu" nu am venit sa ma cert cu nimeni si firma nu este deschisa peste noapte daca te pricepi in domeniul gaming cauta si tu despre truehost "paciupalupapa" nu este firma mea doar lucrez la ea

Edited by rremapped
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Clar ,esti prea ratat. Si nu , sincer n-am auzit de cacatu' tau de "firma de hosting" care s-a deschis peste noapte , deja eram satul de cele 100 deja existente.

Copii de 16-20 ani carora nu le place munca , au impresia ca daca isi cumpara un domeniu si un dedicat o sa faca destui bani ca in filmele cu americani.

"Firmele" astea a voastre sunt de cacat.Nu de cacat , cele mai de cacat. Va furati unii pe altii , incercati sa veniti cu oferte si mai de cacat fata de "con[cur]enta" , insa daca intampinati o problema REALA la un client cum ar fi o eroare care n-aveti idee cum se rezolva (pentru ca habar n-aveti ce inseamna eroarea aia sau ce scrie in ea , stiti ca e eroare pentru ca are culoarea rosie)sau daca clientu tau isi ia o mare cantitate de palme de pe irc , HABAR N-AVETI ce sa faceti.

Spre final , stai in banca ta si ai grija cum deschizi gura. Sunt sigur ca n-ai intrat aici cu proxy si nici clear-host nu e luat cu date false, daca vrem sa dam de tine dam al dracu de usor.Si nu e vorba de bataie , da avem un talent special la a face oameni de cacat in mediul online.

@Elohim - Hai cu banu' la tovarasu' sponsor

N-am acces pe forum bre, le este frica astora ca banez juma de forum pentru prostie :))

Injura-l si tu de ma-sa putin sa te descarci si sa-ti treaca supararea.

Activati chatul sa le dau ban sho` !

Link to comment
Share on other sites

Oferim servere teamspeak 3 cu sponsorizare !

1: sa ai un site cu minim 400 membri

2: sa nu fi avut altercatii cu hostul nostru TrueHost - Hosting cs, G?zduire web, G?zduire samp

3: minim 15 sloturi maxim 100 sloturi cu port la alegere

contact truehost_info@yahoo.com

contact rremapped@yahoo.com

ce vedeti voi in postul asta? de la ce incep toate comentariile astea de cacat ? eu cred ca aici e invidia nu? sau prostia romanului ?

Link to comment
Share on other sites

Esti prea prost. Ai firma de "hosting cs 1.6 " , presupun ca si joci prostia aia de joc si ai la Location "Yum install"

Spunea un moderator parca de ce se umple forumu de cacat. Pai cum nu cand vin astia cu firmele lor pe persoane fizico-juridice neplatitoare de taxe la stat si incearca ei sa se extinda prin reclama pe forum de securitate.

Si te intrebi de ce ne rupem pula de topicul si de tine/rudele tale.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...