Jump to content
rremapped

sponsorizari teamspeak 3 servere

Recommended Posts

Clar ,esti prea ratat. Si nu , sincer n-am auzit de cacatu' tau de "firma de hosting" care s-a deschis peste noapte , deja eram satul de cele 100 deja existente.

Copii de 16-20 ani carora nu le place munca , au impresia ca daca isi cumpara un domeniu si un dedicat o sa faca destui bani ca in filmele cu americani.

"Firmele" astea a voastre sunt de cacat.Nu de cacat , cele mai de cacat. Va furati unii pe altii , incercati sa veniti cu oferte si mai de cacat fata de "con[cur]enta" , insa daca intampinati o problema REALA la un client cum ar fi o eroare care n-aveti idee cum se rezolva (pentru ca habar n-aveti ce inseamna eroarea aia sau ce scrie in ea , stiti ca e eroare pentru ca are culoarea rosie)sau daca clientu tau isi ia o mare cantitate de palme de pe irc , HABAR N-AVETI ce sa faceti.

Spre final , stai in banca ta si ai grija cum deschizi gura. Sunt sigur ca n-ai intrat aici cu proxy si nici clear-host nu e luat cu date false, daca vrem sa dam de tine dam al dracu de usor.Si nu e vorba de bataie , da avem un talent special la a face oameni de cacat in mediul online.

@Elohim - Hai cu banu' la tovarasu' sponsor

Cate amenintari cu "stai in banca ta", nu ai intrat cu proxy, "dam de tine usor". Tin sa te anunt ca nici eu nu vizitez acest forum cu proxy sau ceva gen pentru simplul fapt ca nu am nimic de ascuns. Ai mai mult de 11 ani?

Edited by aleee
Link to comment
Share on other sites

Esti prea prost. Ai firma de "hosting cs 1.6 " , presupun ca si joci prostia aia de joc si ai la Location "Yum install"

Spunea un moderator parca de ce se umple forumu de cacat. Pai cum nu cand vin astia cu firmele lor pe persoane fizico-juridice neplatitoare de taxe la stat si incearca ei sa se extinda prin reclama pe forum de securitate.

Si te intrebi de ce ne rupem pula de topicul si de tine/rudele tale.

am facut reclama ? eu am facut acest post pentru promovare nu? noi pe truehost.ro nu avem forum ca sa intelegi si tu cii incercam sa ne extindem clienti avem care spun ca suntem ok nu suntem firma fantoma nu este obligatoriu sa iei un srv de ts3 cu sponsorizare dar sunt unii care vor nu au posibilitati sa cumpere sau nu dau bani pe asa ceva la asta nu te-ai gandit? si da din placere joc cs 1.6 de aproape 12 ani ! esti rasist ? tu daca te joci mario ma pot caca in gusturile tale la ce joc joci? si la ce mortii tai te bagi tu in postul meu daca nu ai o treaba cu gaming-ul?

"Si te intrebi de ce ne rupem pula de topicul si de tine/rudele tale." ce vrea sa insemne asta? copil de weekend de ce nu vii sa-mi spui asta in fata? sunt din brasov ce mortii tai esti gay vrei sa ma freci ?

Edited by rremapped
Link to comment
Share on other sites

Si asta cum pula mea se cheama ? Nu se cheama reclama ?CINE Crezi ca e in deajuns de prost sa-ti dea tie bani sa-i tii serveru de timspic cand poa' sa-si ia un vps cu 3-4$ si si-l urca acolo si face CE VREA PULA LUI

Cu greu o spun , da esti mai prost de cat Aerosol.

sa te anunt gunoiule ca aici de pe rst chiar am un client cu ce am specificat mai sus "minim 400 membri sa nu fii avut altercatii cu truehost" care chiar are intru-n grup 23.000 membri pe facebook !daca e pe forum sa specifice si el

Link to comment
Share on other sites

Da , esti mai prost ca Aerosol.

Ca ultim post in topicu tau de tot cacatu , sper ca tu si parteneru tau al firmei SHITJEGHOST sa muriti in chinuri , pisandu-se toti clientii pe voi.

Salut.

=)) clar moare de invidie ! daca erai tu atat de destept precum Aerosol aveai si tu firma de hosting sau alte cacaturi !

Link to comment
Share on other sites

1. Limbajul in topic, lasa de dorit.

2. Omul a oferit ceva, chiar si cu sponsorizare, nu e un "targ" rau, nu vad ce va doare pe voi

3. Omul a vrut sa va ofere un deget, iar voi dupa caz, i-ati luat toata mana sau l-ati muscat, bravo.

4. Pana una alta, dau TC la thread, cine este interesat de oferta baiatului il poate contacta prin pm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...