Jump to content
B10S

Cont personal filelist !

Recommended Posts

username : florin_ionut95

password : parolaprivata123

edit// Lasati sa se bucure toata lumea de cont! nu mai schimbati parola!!! (cum o schimbati o schimb eu iar, folositil dar nu schimbati parola..)

PUTETI SA VA FOLOSITI DE EL CAT DORITI, ATAT TIMP CAT NU SCHIMBATI PAROLA !

Edited by B10S
Link to comment
Share on other sites

Eu am ratie: 38.00 cu 2.20 TB upload. Nu e nimic iesit din comun, avand in vedere cat freeleech este pe tracker si la ce viteze sunt in Ro. Altii au zeci de TB.

asa e :) am eu un var cu o ratie mare rau.. nu mai tin minte sigur cat dar bate pe undeva intre 40-45 cu zeci de Tb..upload

Edited by B10S
Link to comment
Share on other sites

@iam60 tovarase hai sa'ti spun ceva :) e adevarat a postat cineva mai multe conturi yahoo gmail.. etc etc, si cateva conturi filelist, pe moment cand am vazut ca la toti merg si le schimba parolele, mam gandit sa iau acele conturi de filelist, pentru ca ,cauta lumea si cum le'am luat am si deschis topicu si am zis ca le dau prin pm sa nu mai aiba acces toti sa le schimbe pass imediat, si credema ca nu aveau ratie de 42 ! si dupa cum vezi , florin_ionut95 acel cont de filelist e al meu de cativa anii buni. vrei dovezi ? daca vrei dovezi iti arat si dovezi , bun sa spunem ca am gresit cu acele conturi, imi cer scuze daca am vrut sa fac cv normal. pace

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...