Jump to content
cretzu94

Ebook 4$/zi

Recommended Posts

Un ebook care te invata cum sa faci min 4$/zi (fara niciun referral) sau 10$+ cu referrali.

Investitia este de 30$ (nu este obligatorie) dar te ajuta sa castigi mai mult si este absolut recomandata. Nu este despre PTC sau alte chestii foarte cunoscute.

Cine este interesat imi poate da PM si o trimit (nu stiu daca pot lasa link-ul de download aici). In ebook am pus si dovezi de plata.

Ebook min 4usd per day.pdf :: Free File Hosting - File Dropper: File Host for Mp3, Videos, Music, Documents.

Edited by cretzu94
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut,site-ul mai plateste ?Am auzit ca se transforma intr-un "scam".

Iar inafara de asta nu prea are rost fara reff,faci greu bani.

10000 = 1$

20000= 2$

.

.

.

Minim de plata 20$ = 200000 de site-uri surfate

200.000*20=4.000.000 secunde

4.000.000 : 3600 = aproximativ 1111 ore.

Deci na...nu are rost fara investitii ,reff.

Link to comment
Share on other sites

@cretzu94 Daca nu esti un baiat de bani gata ,te angajezi undeva temporar pentru a castiga ceva bani.

Acum banii trebuie sa stii in ce vrei sa ii investesti.Studiezi piata ,ofertele,ce se cere etc..

Dau un exemplu : Iti deschizi un site PPI,PPD, platesti un baiat pentru seo ,1-2 oameni sa te ajute cu administrarea lui ,te affiliezi cu site-uri de publicitate .Ramane la alegerea ta daca doresti sa iti platesti "clientii" .Nu spun ca este o metoda buna,este doar un exemplu.Asta in cazul in care risti sa ii investesti cu gandul de a face mai multi bani fara sa iti rupi spatele.

Daca nu ,atunci ramai la un job stabil ,care sa iti permita sa iti intretii familia si facturile.

Nimeni nu o sa iti spuna o metoda buna din care sa faci bani,deci tu esti singurul care trebuie sa caute,sa decida etc...

Edited by biblee
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...