Jump to content
Flesh

[Vand] Cont bet365 Romania neverificat !

Recommended Posts

il poti trece pe numele tau si il verifici..;) ...am jucat ceva banuti pe el

Edit: @bubbles -Da am pierdut nu am scos nici un ban de pe cont ! (daca esti interesat da-mi un pm cu un contact si vb sa nu facem chat ca apoi luam warm...)

Edit 2:

Ba nene cine a zis ca merge sa schimbi numele contului? Schimbi doar datele personale trimiti la ei ce iti trebuie pentru verificare si atat?intelegi?

Off: Daca nu iti trebuie contu dc vrei sa te certi cu mine? Nu iti convine sa cumperi fa-ti unu pe romania (a am uitat nu mai poti) si gata ..

Edited by Flesh
Link to comment
Share on other sites

Adica ai pierdut, pentru ca daca nu e verificat nu vad cum ti-ai fi retras banii.

LE :

Sti ce ma enerveaza pe mine cel mai mult ?

Cand vine unul ca tine si vinde ... ceva de care habar nu are.

Nu poti schimba numele la contul de bet365.

Poti doar adresa, atat.

Iar pentru confirmare ai nevoie de buletin/pasaport/permis si factura de utilitati.

Ne explici si noua cum confirmi contul ?

Si nu avem ce discuta in privat, chestiile astea se discuta aici pentru a vedea toata lumea.

Edited by bubbles
Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai

Omu' asta nici nu stie ce vorbeste, deci in post-ul 2 zice asa "il poti trece pe numele tau si il verifici", si dupaia intr-un edit cica "Edit 2:

Ba nene cine a zis ca merge sa schimbi numele contului? Schimbi doar datele personale trimiti la ei ce iti trebuie pentru verificare si atat?intelegi?" .......e clar ca habar nu are ce vinde

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...