Jump to content
DaFucK1234

WallHack for Steam !!!

Recommended Posts

Buna ziua stimati utilizatori azi vin si eu cu un hack cel putin foarte folosit wall !!! Pentru Steam :) Poti juca EAC on fara sa fii depistat si banat :) Si eu il folosesc nu am de ce sa ma ascund caci pana la urma nu ii jucator de Counter Strike care sa nu fii folosit cod niciodata in viata lui ! hxxp://www.girlshare.ro/34433234

Bucurativa de el pentru nelamuriri sau probleme tehnice contactatima la adresa de mail steam.vanzare@yahoo.com Multumesc frumos o zii buna !

Edited by TheTime
Link to comment
Share on other sites

image.png

de ce nu ai pus si un virus scan?

https://www.metascan-online.com/en/scanresult/file/ee4eec254ede41e895e04c677691ca61

sigur nu ai folosit un binder ca sa unesi keylogger cu programul initial? @aelius baieti scuzati deranjul dar sunt nedumerit!

EDIT: l-am deschis intr-o masina virtuala si se executa tot felu de executabile cu nume dubioase+ ca da eroare....

Clar keylogger

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Înc? unul ce vrea s? vând? frunze la gr?dinari.

LE: M? bucur c? v-a?i creat obiceiul de a fi mai suspicio?i odat? intra?i pe t?râmul infosec-ului, ?i nu da?i dublu click pe orice exe care promite s? v? fac? faimo?i.

Dovada c? forumul nu e sus degeaba ?i chiar dac? unul din 100 se de?teapt?, e o statistic? bun? pe termen lung.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...