Jump to content
Carameloo.

Sfaturi PG-Zone.Ro

Recommended Posts

Salut,

Legat de content , design si tot ce te mai intereseaza, intrebarea de baza e: Cu ce te diferentiezi de restul comunitatilor, ce aduci in plus membrilor?

Nu mai stau pe astfel de forumuri de "ani" pentru ca nu ma mai regasesc in petrecerea timpului jucandu-ma , dar stiu ca sunt N comunitati de genul care inafara de continutul diferit din thread-uri, sunt practic la fel; Majoritatea "pier" fie din lipsa de "fonduri" fie din lipsa activitatii utilizatorilor.Cam astea sunt problemele care ar trebuii sa te preocupe daca esti adminul comunitatii, aspectul ar veni pe planul 2 daca ma intrebi pe mine;

Vad ca esti nou p'aici, sper sa iti aduci aminte ca forumu' este destinat securitatii in mare parte, nu te folosi de el ca loc de publicitate.(sfat prietenesc, o sa fii dur criticat)

Bafta cu forumul :).

Link to comment
Share on other sites

Este o mare porcarie, mai ales ca tema este facuta de un bun prieten de-al meu, chiar atat de nesimtiti sa fii sa modifici si creditele ? Halal oameni, sa mor eu.

Sper ca peste o zi sa va inchideti, sunteti doar niste amatori.

Sunt doar niste copii astia modifica 2/3 bucati si baga

Created by GoaieBoss...

ON:// de ce ai face un forum de gaming cu continut hidden? o.O

Concluzie? Inca un forum de copii...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...