Jump to content
Guest ManiLLaa

Ajutor Root

Recommended Posts

Guest ManiLLaa

Buna seara.

Vreau sa imi cumpar un root si din cate am inteles imi trebuie un sniff de unde pot face rost de el etc. care ma poate ajuta sa imi lase in PM un id mess/skype va rog frumos

ps: sunt incepator si as vrea sa invat

va rog nu injurati si chesti din astea. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest ManiLLaa

deci mi-am luat un vps ieri si azi am dat in cineva in urmatoarele 30 sec mi-a blocat "zdrentele" vps am vorbit cu ei si la deblocat mi sa spun ca daca nu am "sniff" vede ce fac iar daca pun "sniff" nu poate sa ma gaseasca sau ceva de genu poti sa imi lasi un id mess/skype sa vorbim ?

Link to comment
Share on other sites

deci mi-am luat un vps ieri si azi am dat in cineva in urmatoarele 30 sec mi-a blocat "zdrentele" vps am vorbit cu ei si la deblocat mi sa spun ca daca nu am "sniff" vede ce fac iar daca pun "sniff" nu poate sa ma gaseasca sau ceva de genu poti sa imi lasi un id mess/skype sa vorbim ?

'Zdrentele' Fiule, scuze dar acea zdreanta esti tu, de ce? pentru ca esti un copil terminat care cauta 'roate' si sloboz doar copii terminati si fara nici un viitor folosesc termenul asta 'root' ' r00t' si sloboz.

Acum sa fim seriosi, tu ai o firma de hosting si plm, si vine un copil terminat 'TU' si cumpara 1 VPS cu 5 / 10$ / luna si el vrea sa scaneze si sa dea flood ca un disperat, tu ai accepta pentru niste amarati de 5 - 10$ sa primesti reclamati ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ManiLLaa

"Fiule" zdreanta ca mine ai fost si tu :) , copil terminat ai fost si tu si acuma nu zica ca te-ai nascut priceput in toata chestia asta. sau ca ai stat pe langa alti etc. nu stiu ce . ca am vazut posturi pe forum-ul asta si toti injura si nu stiu ce . ca ei au stat pe langa alti etc. toti ati fost asa la inceput dar na uni uita de unde au plecat in fine

Link to comment
Share on other sites

deci mi-am luat un vps ieri si azi am dat in cineva in urmatoarele 30 sec mi-a blocat "zdrentele" vps am vorbit cu ei si la deblocat mi sa spun ca daca nu am "sniff" vede ce fac iar daca pun "sniff" nu poate sa ma gaseasca sau ceva de genu poti sa imi lasi un id mess/skype sa vorbim ?

mori incet, ma doare mintea cand vad cum scrii si ce aberatii

@Maximus dati un TC

Link to comment
Share on other sites

Aici nu e team crackers , si majoritatea de aici nu se mai ocupa cu astfel de cacaturi deci dispari :) ( vrei sa dai flood , ce ar putea face altcineva cu o minte ca ta ? ..)

Ai dreptate, ce vremuri frumoase cand imi pierdeam timpul aiurea (eu si altii).

deci mi-am luat un vps ieri si azi am dat in cineva in urmatoarele 30 sec mi-a blocat "zdrentele" vps am vorbit cu ei si la deblocat mi sa spun ca daca nu am "sniff" vede ce fac iar daca pun "sniff" nu poate sa ma gaseasca sau ceva de genu poti sa imi lasi un id mess/skype sa vorbim ?

Ceea ce vrei tu nu exista.

Link to comment
Share on other sites

Inchis si reciclat.

Nu pot spune ca inveti ceva daca cumperi un root sau faci rost de un sniffer (cumperi un root si nu stii comenzile / ce faci cu un sniffer?)

Vrei sa inveti ? Instaleaza pe o masina virtuala si fa-ti de cap. Gasesti surse de sniffer-er peste tot, testeaza pe virual machine.

Multi au invatat o viata ceea ce tu vrei in 5 minute.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...