Jump to content
Cifre

Caut echipa pentru un proiect.

Recommended Posts

Salut,

multa bafta cu proiectul. Nu inchideti topicul, reveniti pe aici si tineti-ne up 2 date vis-a-vis de proiect, poate va iese ceva. Nu am cum sa va ajut, nu vreau sa imi mai investesc timpul in proiecte open-source (nu am inteles exact daca e open-source: o sa dezvoltam pe o platforma opensource) sau care nu aduc bani, pentru ca nu imi mai permit sa procrastinez sau sa o frec pe gratis. Dar va ajut cu niste advertoriale cand e gata site-ul daca vreti si daca mai pot eu (imi dati PM).

Singurele posturi bune de aici sunt ale lui @Ganav, chiar daca au viziuni TOTAL diferite.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce sa mai intamplat cu proiectul ? a trecut o luna ... 200 de oamenii de aici m-au injurat pentru ca am spus ca toti se baga sa lucreze gratuit dar toti dispar in ceata ulterior... Asteptam cu toti cu o nerabdare de nespus :)) daca sa creat macar un header =)))). Success

Link to comment
Share on other sites

Salut

Proiectul a ajuns la un nivel foarte avansat, am primit o sponsorizare de 5400$ si continua sa functioneze perfect. Am reusit sa platim majoritatea baietiilor care s-au implicat, nu s-au creat certe sau stricaciuni, totul a decurs ok.

Iti multumesc pentru atentie, Reckon CEO.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg , erati buni samariteni sa lucrati gratuit ... chiar sa aduceti banii de acasa .. si nu sa actualizat nimic? Pentru ca multi asteptam cu sufletul la gura... @mannu , Sau este proiect strict secret? :))) - Ca tot va bateati cu pumnii in piept ca lucrati 8 ore pe zi gratuit... sa nu ne spune-ti ca nu mai aveti timp :)))

Daca tot aveti timp de muncit gratuit am si eu cateva site-uri , filme , muzica , hosting , adult ... tare mi-ar place sa cumulati experienta pe ele ... si sa lucrati gratuit

Edited by Hoster.ro
Link to comment
Share on other sites

In loc sa faci pe desteptul intr-un topic in care nu te baga nimeni in seama, ai putea sa faci tu ceva util.

Din exterior, povestea se vede cam asa: ei nu au reusit sa faca nimic, dar au incercat sa faca ceva; tu nu faci nimic, dar vrei sa "le arati tu lor". Pe scurt, niste nulitati simpatice se cearta...

Vino tu cu proiectul tau, fa-ti o pagina de "under construction", un plan cu obiective, timeline si buget, pune-l in aplicare si apoi povestea va fi alta: "eu am incercat si am facut asta, voi ati incercat si nu ati reusit nimic".

Ai mai putea sa-ti lucrezi putin si gramatica, e destul de greu sa fii luat in serios (indiferent cate de bune ar fi argumentele expuse) daca nu faci diferenta intre "sa" si "s-a". Si nu mai face posturi duble!

Inclid topicul. Daca cineva considera ca subiectul initial are un viitor, sa-mi dea un PM si il redeschid.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...