Jump to content
haked

Unban paxnwo

Vreti sa ia paxnwo unban?  

66 members have voted

  1. 1. Vreti sa ia paxnwo unban?



Recommended Posts

1. Ac?iuni pentru care ve?i primi avertisment sau chiar ban: offtopic, post dublu(ave?i buton de editare), post inutil, redeschidere topic, insultare membru(atac la persoan?), nume topic inadecvat, informa?ie deja postat?, limbaj inadecvat(IRC style - sh, tz, CAPS, în culori sau agramat total), avatare mari sau care întrec bunul sim?, semn?turi penibile, linkuri cu referrer, imagini dinamice în semn?tur?.

Si tu vrei unban...

Link to comment
Share on other sites

Timp de 4 ani am respectat decizia lui Nemessis de a incheia dialogul cu forumul, mai ales ca am deprins intelepciunea pe care a dorit sa o transmita. Insa n-am incetat sa urmaresc subiectele dezbatute, si, cu toate ca in timp diversi indivizi m-au impersonat - si continua sa o faca, am considerat ca o interventie n-ar face decat sa alimenteze fenomenul. Chiar daca "haked" se manifesta strident si va invita sa gustati o gluma(pana si nick-ul este ironic), multi utilizatori nu inteleg ca este farsa unuia lipsit de ocupatie. Si nu numai "haked" ...

Precum spunea Nemessis, problemele din online raman exclusiv in online. Iar mesajului meu de acum cateva zile se justifica prin dorinta de a combate incalcarea unei reguli de baza a comunitatilor online. Rezultatul investigatiei mele este la Nytro.

Cu reverentele de rigoare, scurta, recenta si singura mea activitate vine sa aduca lumina pentru curiosi.

Pe data viitoare, prin 2019, daca se impune. Succes!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A evoluat mult Pax in ultimii ani (uiiu). Lasand la o parte unele glume gay, e baiat ok. :))

Pana si black_death a evoluat. Mi-a crescut inima cand l-am auzit ca intreaba ceva de "port" (ala pana la 65535, nu ala din Constanta) <3

Am lesinat de ras !!! Lasa brothere ...cu toti evoluam ..... inafara de Tinkode =) .

Eu zic ca paxnwo merita unban ... a facut ce trebuia facut de mult ... si ar trebui sa facem toti. Adica a 3 a optiune.

Edited by Pastilatu'
Link to comment
Share on other sites

Mda, a mai crescut în l??ime de la atâta bine. :))

M? mir c? tu cu Neme n-a?i b?ut o bere de atâta vreme, credeam c? v-a trecut râca.

Cu toate acestea, chiar dac? unii ar vrea s? revin? totul la normal decizia final? apar?ine lui. Ne-am obi?nuit în staff s? vorbim lucrurile între noi ?i s? fim to?i de acord comun asupra unui lucru ?i chiar dac? nu mai e activ a fost ?i r?mâne unul dintre fondatorii RST.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu unbanul (daca mai are vreo importanta parerea mea). Personal nu cred ca s-a schimbat mare lucru la felul lui de a fi. Il stiu de cand era copil si stiu cu ce mentalitate proasta a crescut. Mi-e greu sa cred ca s-a schimbat ca persoana chiar si dupa atatia ani.

Dar, daca ma insel, comunitatea poate va avea de castigat. In caz contrar, daca am dreptate, poate va veti invata minte sa nu mai fiti buni si sa acordati 100 de sanse unor oameni care o dau in bara constant, pentru ca tot voi veti fi luati de fraieri de orice pustan cordit gen Reckon. A 'nspa mia oara. Sa fii bun cu unele persoane in domeniul asta inseamna sa devii pres de sters pe picioare. Iar din cate tin minte presurile nu primesc respectul nimanui. Doar moloz si cacat.

Nu vreau reply-uri la comentariu, nu vreau drame si explicatii cum ca x + y = z. Nu imi pasa daca se va dovedi ca am sau nu dreptate. E parerea mea personala bazata pe experienta din trecut si doar atat. Am vrut doar sa va usurez decizia.

Spor.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu unbanul (daca mai are vreo importanta parerea mea). Personal nu cred ca s-a schimbat mare lucru la felul lui de a fi. Il stiu de cand era copil si stiu cu ce mentalitate proasta a crescut. Mi-e greu sa cred ca s-a schimbat ca persoana chiar si dupa atatia ani.

Dar, daca ma insel, comunitatea poate va avea de castigat. In caz contrar, daca am dreptate, poate va veti invata minte sa nu mai fiti buni si sa acordati 100 de sanse unor oameni care o dau in bara constant, pentru ca tot voi veti fi luati de fraieri de orice pustan cordit gen Reckon. A 'nspa mia oara. Sa fii bun cu unele persoane in domeniul asta inseamna sa devii pres de sters pe picioare. Iar din cate tin minte presurile nu primesc respectul nimanui. Doar moloz si cacat.

Nu vreau reply-uri la comentariu, nu vreau drame si explicatii cum ca x + y = z. Nu imi pasa daca se va dovedi ca am sau nu dreptate. E parerea mea personala bazata pe experienta din trecut si doar atat. Am vrut doar sa va usurez decizia.

Spor.

Mare adevar spui inteleptule Nemessis. Mai stiu eu o singura persoana cu care am fost baiat bun si m-a facut pres de sters pe jos . Si numele lui se afla in "pool" . Oricum foarte bine spus. paxnwo e baiat bun .... si cred ca poate sa o lase mai moale cu cuvinte obscene si sa faca glume mai decente :) eu zic ca se poate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...