Jump to content
Goke

S Galaxy S4 MINI sau S Galaxy S3 LTE

Recommended Posts

  • Active Members
Samsung I9190 Galaxy S4 mini vs. Samsung I9305 Galaxy S III - GSMArena.com

Nu cred mai sunt necesare comentarii! Dual-core si rezolutia de-ampulea ale lui S4 Mini sunt net inferioare fata de quad-core si display HD la S3.

Am si eu un S4 mini , iar culorile se vad excelent pe s4 mini , m-am uitat si pe un s3 dar scuze culorile se vad mai ampulea pe s3, oricum au acelasi ecran amoled.Acum depinde de tine ce fel de telefon vrei unu mai mare sau unu mai micut ,oricum intradevar s4 e mai finut si elegant.

Din cate stiu am facut un benchmark pe antutu , iar s4 mini surprinzator era peste s3 , acuma nu stiu ce sa zic de LTE din cate am vazut are 2gb ram si s-ar putea sa pice aici , este cpu quad dar conteaza si chipsetu. La inceput am vrut sa imi iau un LTE in loc de s4 mini dar nu am gasit pe stoc pe nicaieri.

Eu zic sa iei un s3 lte daca ai un ban in plus, sau mai astepti putin si iei un S4 normal un telefon excelent , desi e mai mare ca s3 e mai fin si frumos decat s3.

Edited by danyweb09
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...