Jump to content
misucopil

Site free Bitcoin

Recommended Posts

Am gasit acum 2 zile un site unde poti castiga BitCoin.Nu trebuie sa dai click nu trebuie sa faci nimic.Castigi in fiecare zi bitcoin.

Singurul lucru daca vrei sa castigi mai mult este sa iti aduci cat mai multi refferali.

Cu cat ai mai multi refferali cu atat castigi mai mult.

Asta incerc si eu sa fac.O sa pun 2 link-uri.Unul al meu refferal si unul daca nu vreti sa imi fiti refferal(Nu pierdeti nimic daca imi sunteti refferal, este decizia voastra cum va inregistrati.).

Link refferal.

https://qoinpro.com/bf2708ebb5a4917f4bbfb4050e113394 

Link Normal

https://qoinpro.com/

De ce sa nu incerci mai ales ca nu e ca restu sa dai click in fiecare zi si sa faci o gramada de survey.

La inceput poate nu se simte castigul dar peste ceva timp o sa vedeti mai ales daca faci refferal.

Am un prieten care face bani frumosi din treaba asta.

Site-ul este bun plateste.Doar aruncati o privire pe google si o sa vedeti.

b4j8nr.png

rjnt4k.png

Daca am postat in sectiunea gresita va rog sa imi mutati.Daca postul nu respecta regulile forumului please delete.

Edited by misucopil
Link to comment
Share on other sites

Ai acolo in prima poza cu cat esti platit.Plus primesti de la fiecare refferal bani la inregistrare.Nu trebuie sa dai click-uri sau altceva.Primesti un procent din castigul refferarilor in functie de cati refferali ai. Primesti nu numai BTC primesti pe mai multe Monede pe care le poti schimba in BTC sau in bani cand ajungi la sume de retragere.Calculeaza ai 12 monede de schimb 10 free 2 le deschizi cu credit nu costa mult. Daca ai 1000 de refferali(asta se face usor prin reclama si la cate rdp vnc shocks si alte nebunii exista pe net sa iti faci conturi singur) intr-un timp mai lung poti face bani faini.Merita incercat zic eu de pierdut nu este numai ceva timp daca vrei sa iti faci conturi sa iti cresti castigurile sa poti ajunge la un castig destul de bun pe zi sa faci o treaba faina.Plus ca tu castigi si de la refferalul la refferalul la etc refferalul tau.De accea am pus si link meu.Daca tu ai un refferal care face si el la randul lui altii 1000 tu iei si de la el si de la aia 1000 ai lui.Nu e o treaba grea zic eu.Daca iti faci si 50 conturi pe zi care dureaza cam 1 ora.Intr-o luna deja esti mai sus.

Edited by misucopil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...