Jump to content
paq_paq

Atentie la userul CarlCasper

Recommended Posts

Propun sa creati o noua sectiune unde se pot raporta teparii de pe acest forum . Un exemplu este userul CarlCasper nume real // Removed va dau si adresa si n-rul de telefon daca doriti . Teapa de 50 de euro . Vaneaza cereri , indiferent ce cauti , el este omul !

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Am dovezi , conversatia pe messenger, chitanta de la western union ... dar dupa cum spuneam , stiu ca nu-mi mai recuperez banii, poate nu e o suma mare , era info pentru ceilalti useri . Sa nu accepte ''serviciile'' lui. Eu am avut nevoie de cineva sa-mi crypteze , dar in final mi-am cumparat un crypter .

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca se ocupa cu droguri , dar am gasit asta : TEPAR Tufan Alexandru Ionut - ArenaWeb Asta e sigur ;)

Dupa id-ul de mess ce il pune ala acolo e un user de pe aici, mai vechi.Cred ca e banat pentru alta teapa deja.

//Edit : Ala e , e deja banat pentru alte tepe.

https://rstforums.com/forum/members/htbrain/

Edited by iam60
Link to comment
Share on other sites

no pana mea, ideea e ca nu e frumos sa dai teapa la romani, chiar daca sunt ei plecati in afara

partea cea mai tare e ca :

macar daca dai tati teapa nu da si tu numar de telefon adresa si alte nebunii ca te trezesti ca vine unu pentru 50 de euro si te bate pana se plictiseste si dupa te mai bate o data ca isi aduce aminte de ce a venit

eu unul nu as putea sa dau teapa la romani pentru simplul fapt ca suntem si asa o tara de care isi bat astia joc zilnic

acum ca sa revin pe subiect , vina este a ta in totalitate, inainte sa trimiti bani intereseazate si tu de persoana respectiva

ca daca dadeai un search pe google sigur mai gaseai multe alte persoane fiindca omu e hahalera si o arde cu un singur cont si cu nume real , etc ca un mic mare oligofren, ce sa iti fac prietene prostia se plateste si la unu si la altu

un alt off topic ar fi ca eu sincer nu as risca un cont pe rst cu peste 50 de posturi pentru 50 de euro

Link to comment
Share on other sites

no pana mea, ideea e ca nu e frumos sa dai teapa la romani, chiar daca sunt ei plecati in afara

partea cea mai tare e ca :

macar daca dai tati teapa nu da si tu numar de telefon adresa si alte nebunii ca te trezesti ca vine unu pentru 50 de euro si te bate pana se plictiseste si dupa te mai bate o data ca isi aduce aminte de ce a venit

eu unul nu as putea sa dau teapa la romani pentru simplul fapt ca suntem si asa o tara de care isi bat astia joc zilnic

acum ca sa revin pe subiect , vina este a ta in totalitate, inainte sa trimiti bani intereseazate si tu de persoana respectiva

ca daca dadeai un search pe google sigur mai gaseai multe alte persoane fiindca omu e hahalera si o arde cu un singur cont si cu nume real , etc ca un mic mare oligofren, ce sa iti fac prietene prostia se plateste si la unu si la altu

un alt off topic ar fi ca eu sincer nu as risca un cont pe rst cu peste 50 de posturi pentru 50 de euro

Un search pe google nu am putut sa dau pt ca mi-a dat datele personale in ultimul moment inainte sa ies din casa pt a trimite banii ( tactica se cheama )....

cu 50euro futeai jumatatea de strada in Suceava....acu ia si fa-ti o laba ca te-a prostit prostu.

De ce in Suceava ?;;)

Edited by Usr6
2 x post
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...