Jump to content
Silviu

IT Learning program‏

Recommended Posts

Buna Silviu,

Te contactez din partea companiei Vauban.

Te rog sa primesti datele mele de contact impreuna cu o descriere a companiei noastre.

Vauban este o companie de busines, IT si consultanta prezenta pe piata din 2007. Cu peste 150 de angajati, Vauban este in continua extindere a echipei.

In prezent cautam mai multi junior IT care sa doreasca sa dezvolte o cariera in analiza, programare, managementul aplicatiilor sau infrastructura, iar profilul tau mi se pare foarte interesant si potrivit.

Mi-ar face placere sa purtam o discutie telefonica in care sa ne cunoastem planurile tale de dezvoltare a carierei si in ce masura proiectele Vauban ar putea veni in intampinarea acestora.

In cazul in care esti disponibil pentru o discutie, te rog sa imi trimiti un sumar al experientei tale profesionale in limba engleza pentru a putea purta o discutie mai detaliata. In caz contrar, am aprecia daca ne-ai putea face o recomandare urmand sa pastram legatura pentru proiecte viitoare.

Deoarece proiectul este unul extrem de urgent pentru Vauban, astept din partea ta un feed-back cat mai curand.

O zi excelenta,

Mariana

Description: Description: Description: logo

Mariana Dima

IT Recruiter

VAUBAN

Mobile: +40 758.053.*

Phone: +40 21.316.40.*

Fax: +40 21.311.04.*

mariana.dima@vauban.ro

Home

Femeia m-a sunat pe mine si va dau si voua mai departe, ca m-a rugat si poate e cineva interesat.

Mi-a zis ca salariul de junior este 1200 lei full-time, iar undeva la jumatate pentru part-time.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

De ce sa platesti pe cineva cu 1200 lei in domeniul asta? Chiar si pentru junior...

Atat ia un paznic de noapte sau o menajera...

E bataie de joc, mare companie internationala care recruteaza saracii din romania, india si pakistan...

Pentru middle sau senior cat ofera? Dublu? O mizerie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...