Jump to content
betivuu'

Vand domeniu efl.RO - 50 de lei transfer bancar !

Recommended Posts

Salut' date=' vand domeniul [url']http://efl.ro inregistrat la firma Toolz.ro in data de 21.01.2015, nu accept schimburi. Vreau 50 LEI Transfer Bancar (Banca Transilvania!)

Dovada & Data cand expira :Untitled_zpsa47fb19c.png

CONTACT EMAIL : masterikes@gmail.com

2 intrebari;

1. cum cedezi domeniul? Se va muta intr-un alt cont de client sau cedezi contul de client?

2. ce te opreste sa recuperezi domeniul dupa?

Raspunde la aceste 2 intrebari, iar daca raspunsul tau suna bina, iti trimit din bt24, 50 lei + taxa de transfer 2.5 lei.

Link to comment
Share on other sites

Salut, domeniul il transfer printr-un simplu ticket si de recuperat n-am cum sa-l mai recuperez dupa ce cer mutarea in + tu ai dovada de plata. :)

EDIT : Se pare ca s-a schimbat `regulamentul` toolz, nu se mai pot muta/schimba mail la ei..

Se poate inchide topicul :)

Edited by betivuu'
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

Se poate transfera domeniul la rotld pe numele noului proprietar fara probleme, insa.

Se achita o taxa in valoare de 30 de EURO + tva catre noi dupa care vom initia transferul catre noul detinator.

Noul detinator va trebui sa achite taxa perceputa de rotld pentru inregistrare/transfer drept de folosinta.

--

Best Regards,

Daniel Stan | Key Account Manager

Edited by betivuu'
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua' date='

Se poate transfera domeniul la rotld pe numele noului proprietar fara probleme, insa.

Se achita o taxa in valoare de 30 de EURO + tva catre noi dupa care vom initia transferul catre noul detinator.

Noul detinator va trebui sa achite taxa perceputa de rotld pentru inregistrare/transfer drept de folosinta.

--

Best Regards,

Daniel Stan | Key Account Manager[/quote']

Tu ai domeniul de la toolz. Toolz le au de la rcenter. Le vei spune celor de la toolz sa le comunice celor de la rcenter sa mute domeniul in contul meu de la rcenter. Apoi eu ma ocup mai departe. Pentru asta nu ar trebui sa fie o taxa, decat banii tai. Astept update.

Link to comment
Share on other sites

Tu ai domeniul de la toolz. Toolz le au de la rcenter. Le vei spune celor de la toolz sa le comunice celor de la rcenter sa mute domeniul in contul meu de la rcenter. Apoi eu ma ocup mai departe. Pentru asta nu ar trebui sa fie o taxa, decat banii tai. Astept update.

"Domeniul l-ati inregistrat la toolz.ro, nu la rcenter."

edit 2:

Buna ziua,

Erau altfel in ceea ce priveste modificarea de date din profil, nimic altceva.

Acest lucru nu mai este posibil tot din motive de securitate, pentru ca majoritatea cererilor de acest gen nu vin din partea proprietarului de cont, acesta riscand sa ramana fara date/servicii.

In cazul in care ne trimiteti o copie dupa buletin care sa coincida cu datele personale din cont dupa ambele adrese de e-mail, cea actuala si cea pe care o doriti setata atunci putem face aceasta modificare.

Edited by betivuu'
Link to comment
Share on other sites

Tu ai domeniul de la toolz. Toolz le au de la rcenter. Le vei spune celor de la toolz sa le comunice celor de la rcenter sa mute domeniul in contul meu de la rcenter. Apoi eu ma ocup mai departe. Pentru asta nu ar trebui sa fie o taxa, decat banii tai. Astept update.

Toolz si rCenter sunt administrate de aceeasi societate. SC HOSTING MEDIA SRL.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...