Jump to content
Hubba

Cumpar Scanner Rdp !

Recommended Posts

Ba,voi cand o sa pricepeti ca nu exista scannere care prind bine,exista dictionare cu user/parole ok.Poti folosi orice scanner dar ai nevoie de un dictionar ok.

P.S.Daca te hotarasti totusi sa cumperi unul,te rog sa nu dai nimic inainte,chiar daca user-ul ii vechi pe forum.Thanks

Link to comment
Share on other sites

Sal.am eu o metoda sa prinzi rdp...add me vavil123@jabber.se

cer moderatorului sau adminului BAN PERMANET ! e un taran basit si un tepar !

 16918002731424712135103332: deci sigur nu e metoda aia sa scanezi dupa VNC`uri si dupaia sa le faci RDP`uri da?
(12:49:13 PM) vavil123@jabber.se: Nu frt nu

dupa ce i`am trimis banii
uite
am trimis si restu
(12:54:13 PM) vavil123@jabber.se: Sa verf
(12:55:28 PM) vavil123@jabber.se: Gata e ok
(12:55:59 PM) vavil123@jabber.se: Deci acu aveai 50% dreptate. .con?ine si metoda aia cu vnc

Link to comment
Share on other sites

Sal..eu iam zis omului ca am o metoda de a face rost de rdp...el mia cerut mai multe detalii despre metoda si iam zis ca n pot sa ii ofer alte detalii, doar ca folosesc niste tooluri si urmez ni?te pasi....poti citi tot in conv acolo, in final iam trimis toate toolurile care le folosesc la metoda asta : vnc scanner gui, nvnc.exe si cain & abel pt brute. In final baietasul n ma lasat sa ii mai explic cum sa faca brute bla bla
@Hubba te-a intebat doar "nu cumva e metoda cu vnc si bla bla bla" ... @TheTime @Nytro @hate.me

Teapa (!) sau nu ?

Link to comment
Share on other sites

Facea parte din metoda...era 50% cz el si restu ce am completat eu, ce teapa e asta ? Daca f?ceam un ebook si il dadeam se mai numea ?eap? ?? asa eu iam zis c sa faca sa ia rdp fara sa creeze el usere p server !

El te-a intrebat inainte .. e motoda pentru VNC-uri .. si tu ai zis NU .. daca ii zicea Da .. sigur nu-ti mai trimitea 100$ , deci ce inseamna asta ? minciuna ? si daca ai zis ca da .. e metoda aia .. nu era frumos sa-i timiti banul inapoi ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...