Jump to content
wirtz

Cele mai bune retele CPM/CPC

Recommended Posts

Dau si eu 2 exemple: cu popads.net fac pe zi intre 3 si 6 dolari... acolo depinde ca lumea tre sa faca click pe site nu doar sa citeasca articolulul. sa zicem ca is popuri cam 30% din cati intra pe site. si intra sa zic intre 10.000 si 35.000 reali zilnic.

Pe adsense fac de regula 5-7 euro. Au existat zile cand am facut si 20, 25, intr-o zi c hair 55 euro.

Trafic din Romania.

Deci recomand popads.net pt toti care au site de filme mai ales.

Mai stiti si alte retele care sa plateasca precum popads? P.S. am incercat si cu adfly (au serviciu nou de tip popup) iar acelasi trafic era platit cam cu 25-30% mai putin.

Link to comment
Share on other sites

@ZeroDoi ... cam cat crezi ca pot scoate cu proppeler pe luna daca as avea o medie de 15.000 pe zi? treaba e ca doar 30% din cei ce intra pe site fac click pe ceva sa iasa popup....

Revin cu Update:

Revenue:

img.php?image=4750_tr3_onyl.png

Rate CPM pe Romania:

img.php?image=5078_tr2_spjv.png&mode=thumb

Trafic care au dat click pe site dupa ce au intrat ca sa apara pop:

img.php?image=6437_tr1_ors3.png&mode=thumb

Plata se face daca ai minim 5$ adunati in maxim 24h:

img.php?image=1043_plata_lkxv.png&mode=thumb

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Salut,si eu detin siteuri de filme si de stiri..pt pop este extraordinar propellerads insa daca ai si nu enervezi publicul tau de pe site iti recomand ceva foarte bun...poti pune reclama sub video sau vezi tu spatiu unde .... te platesc per mia de afisari ...am avut zile cand am luat si 2$ / 1000 afisari ... incearca www.adnow.ro ..... Daca doresti sa fi referalul meu iti poti crea cont prin acest link,la urma urmei nu ai nimic de pierdut... AdNow

Edited by hades
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...