Jump to content
Guest Kovalski

Play IT - Radio-ul IT-stilor din Romania.

Recommended Posts

Guest Kovalski

radio.png

Cu ce vine nou acest proiect?

Sistem de votare al pieselor, daca o piesa primeste multe like-uri va fi redata mai des, daca are multe dislike-uri va fi redata mai rar, sau deloc.

Chat, ascultatorii pot comunica intre ei pe chat, isi pot face camere private de discutie, sau participa la un joc de Trivia (joc de cultura generala) atunci cand se plictisesc.

Top 10, iti arata cele mai votate piese.

Last 10, iti arata ultimele 10 piese redate la radio.

In curand.

Sistem de upload, in curand vom implementa un sistem de upload, prin care ascultatorii isi pot uploada propriile piese.

Daca acestea primesc like-uri vor fi mentinute in playlist, daca primesc multe dislike-uri vor fi sterse din playlist.

Stiri si noutati din IT, in curand vom prezenta stiri si review-uri din domeniul IT.

Acum Play IT se poate asculta si pe telefon.

Alin Stefan a facut o aplicatie pentru Android care poate fi descarcata la link Android Player

image.jpg

Play IT

Pareri? Sugestii?

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Un proiect absolut inutil si foarte patetic.

P.S. Aia de ziceti ca nu conteaza ce ascultati atata timp cat nu-s manele, sunteti ipocriti si retardati. Ascultati populara, turceasca, arabeasca, puleasca? Ascultati in mortii vostri altceva ca sa comparati? Nici voi nu stiti ce ascultati. Ascultati aceleasi pattern-uri repetitive cu cinci versuri ca manelele, dar pe alt tempo. Va scot aceleasi sunete din clubbingul vostru de cacat din doua doze de suc frecate de bordura. Aia de-i ascultati sunt exact ca tiganii manelari, doar ca nu se chinuie sa mai frece la instrumente ci le baga electronic.

Incetati sa va credeti mai presus ca ascultati trance, sau ce pula mea ascultati, ca sunteti penibili. Fiecare cu pizda ma-sii si fiecare e prost in felul lui intr-un domeniu.

Esti prost si mirosi urat. Punct (citeste punctul).

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
Esti prost si mirosi urat. Punct (citeste punctul).

Ei hai, nu fiti rautaciosi, chiar daca-i un feedback cam "sec" dupa parerea mea, e punctul sau de vedere, si trebuie respectat, sau ignorat ca atare, nu-i nevoie sa escaladam chestiile la un alt nivel.

Link to comment
Share on other sites

Ei hai, nu fiti rautaciosi, chiar daca-i un feedback cam "sec" dupa parerea mea, e punctul sau de vedere, si trebuie respectat, sau ignorat ca atare, nu-i nevoie sa escaladam chestiile la un alt nivel.

Ma doare-ul pula de feedback-ul lui, e un om facut din futai uscat, chel, virgin, si care vrea sa-si traiasca toata viata in domeniul virtual

@Byte-ul sugi pula pentru disklike-u asta.

Edited by R3load
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Initial vroiam sa-mi fac o revista, da ce sa vezi, investitia e prea mare, asa ca m-am rezumat la un radio, mai ales ca e singurul dedicat it-stilor din Romania, reviste mai sunt, emisiuni TV mai sunt, radio-uri ce sa vezi.. nu sunt.

Link to comment
Share on other sites

Citez Gecko

Un proiect absolut inutil si foarte patetic.

P.S. Aia de ziceti ca nu conteaza ce ascultati atata timp cat nu-s manele, sunteti ipocriti si retardati. Ascultati populara, turceasca, arabeasca, puleasca? Ascultati in mortii vostri altceva ca sa comparati? Nici voi nu stiti ce ascultati. Ascultati aceleasi pattern-uri repetitive cu cinci versuri ca manelele, dar pe alt tempo. Va scot aceleasi sunete din clubbingul vostru de cacat din doua doze de suc frecate de bordura. Aia de-i ascultati sunt exact ca tiganii manelari, doar ca nu se chinuie sa mai frece la instrumente ci le baga electronic.

Incetati sa va credeti mai presus ca ascultati trance, sau ce pula mea ascultati, ca sunteti penibili. Fiecare cu pizda ma-sii si fiecare e prost in felul lui intr-un domeniu.

(sa nu ma mai chinui eu sa zic in alte cuvinte ce a zis el)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...