Jump to content
7desecera

Ahead a murit ?

Recommended Posts

Legitimeaza-te intai si dupa aia vezi biletul. Daca nu ai legitimatie nu vezi bilet. Ai dreptul sa taci . Eu m-am adresat lui Ahead , daca nu ai ceva de spus legat de el nu ma intereseaza.

E urat si se iubeste pe ascuns cu polonic. M-am facut destul de interesant? Ai stangul sa n-ai drepturi.

// legimatia

%7Boption%7D

Edited by Usr6
Link to comment
Share on other sites

Polonic vrea sa ma reduca la tacere :(

O sa-mi versi ciorba cand te iau in mana? :))))

Nu. o sa oparesc ciorba si apoi o arunc pe tine . sunteti o gloata de animale numai bune de impuscat.si daca o sa va impuste cineva bine va face. faceti umbra pamantului degeaba. nu stiti altceva decat sa faceti rau. ce mari experti in securitate, daca forumul vostru de 2 bani e inapoiat. nici nu uneste un al 2-lea post cu primul.

Edited by 7desecera
Link to comment
Share on other sites

Nu. o sa oparesc ciorba si apoi o arunc pe tine . sunteti o gloata de animale numai bune de impuscat.si daca o sa va impuste cineva bine va face. faceti umbra pamantului degeaba. nu stiti altceva decat sa faceti rau. ce mari experti in securitate, daca forumul vostru de 2 bani e inapoiat. nici nu uneste un al 2-lea post cu primul.

Daca userul nu stie sa dea edit, ce vina are forumul?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...