Jump to content
Che

Titluri sugestive pentru membrii forumului.

Recommended Posts

Ma gandesc ca ar fi bine ca fiecare membru al forumului sa aiba un titlu sugestiv in functie de ce posteaza. Titlu care sa NU poata fi modificat de catre el personal.

Ceva de genul:

1. News poster (Cei ca @wirtz )

8. Moderator/Super Moderator/ Admin / Owner / VIP

9. Newbie (Cel nou venit pe forum si/sau cel care nu are destule postari pentru a fi clasificat in vreo categorie.)

10. Hater (Cei carora le place sa dea dislike cat mai des si indiferent la ce anume, doar ca sa nu fie ei cei cu cele mai multe dislike-uri primite.)

Link to comment
Share on other sites

@Che , din cate vezi eu am Titlu :)) si nu postez doar stiri, programe, tutoriale, scripturi, exploit-uri etc. :)

Oricum e bine cum e acum, "Registered User " practic e si imposibila aceasta sugestie.

Doar nu o sa stea un administrator sa verifice fiecare user...

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Eu sunt curios cum ai face tu o medie ca sa primesc un titlu mentionat, cand eu am 20 post-uri dintre care:

  • 5 sunt in categoria Ajutor (titlul: Helper).
  • 5 sunt in categoria ShowOff (titlul: Defacer)
  • 5 sunt in categoria Stiri Securitate (titlul: News Poster)
  • 5 sunt in categoria RST Market (titlul: Seller)
  • Si am 5 dislike-uri date (Hater).

Plus ca nu vad rostul acestei sugestii.

Edited by Stealth
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca crezi ca ai cunostinte intr-un domeniu util, da-i pm lu gecko sa te testeze, daca treci testele vorbeste cu kabron sa-ti confirme abilitatile. In cazul in care totul e ok, poti vorbi cu j1ll2013 -va incerca sa te convinga ca nu ai nevoie de custom title-, daca treci si de el... FELICITARI!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma gandesc ca ar fi bine ca fiecare membru al forumului sa aiba un titlu sugestiv in functie de ce posteaza. Titlu care sa NU poata fi modificat de catre el personal.

Ceva de genul:

1. News poster (Cei ca @wirtz )

8. Moderator/Super Moderator/ Admin / Owner / VIP

9. Newbie (Cel nou venit pe forum si/sau cel care nu are destule postari pentru a fi clasificat in vreo categorie.)

10. Hater (Cei carora le place sa dea dislike cat mai des si indiferent la ce anume, doar ca sa nu fie ei cei cu cele mai multe dislike-uri primite.)

11. Tepar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...