Jump to content
Heisenberg88

Ce inseamna sa fi hacker?

Recommended Posts

Ce inseamna sa fi hacker? Sa ai cunostinte in ce ?

Ma... Sa fi hacker nu stiu ce inseamna... Dar sa fii hacker presupun ca inseamna sa stii sa te descurci la toate, sau sa fii foarte bun pe domeniul tau, sau ceva de genul... Dar insemnatatea cuvantului "hacher" s-a schimbat de mult timp, acum hacher inseamna sa spargi servere de metin, cantar, sa dai difeis, si sa te lauzi la colegii de clasa. Ah da, si sa nu uitam de roate.

Link to comment
Share on other sites

Ma... Sa fi hacker nu stiu ce inseamna... Dar sa fii hacker presupun ca inseamna sa stii sa te descurci la toate, sau sa fii foarte bun pe domeniul tau, sau ceva de genul... Dar insemnatatea cuvantului "hacher" s-a schimbat de mult timp, acum hacher inseamna sa spargi servere de metin, cantar, sa dai difeis, si sa te lauzi la colegii de clasa. Ah da, si sa nu uitam de roate.

:)))) .

Sugeti pla aia de da-ti dislike <3

Link to comment
Share on other sites

Inseamn? s? fii tare, ?i dup? ce ai inv??at, e?ti bazat, dai un report, apoi dac? nu te bag? in seama dai un defeis, apoi bei la crâ?me r?u famate ?i spargi (în b?taie) un rom ( un ?igan, pentru neini?ia?i! Sau mai mul?i c? ciorile umbl? in cîrd). Apoi, te asociezi cu un general (Din STS, evident pensionar) iti faci firma si traiesti fericit. Am incalecat pe o c?p?un? si tropai sa fut 3 bugetare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...