Jump to content
ovidelu47

Vand cont bet365 Verificat

Recommended Posts

@ovidelu47 cand faceam eu bani pe bet carai nisip cu chilotii si ziceai ca esti cu basculanta

Ps. nu ai cum sa dai retragere ca iti verifica contul de la banca si trebuie sa corespunda cu datele de pe contul de bet (nume,adresa,etc) daca te uiti bine la termeni si conditii o sa vezi ca specifica, trebuie sa fii TITULAR pe contul bancar, nici macar imputernicit nu merge, dar sa mai fie altcnv.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca am sa va explic eu cum sta treaba baieti daca asa de multa lume a dat reply aici.

Deci,conturile de bet365 au o asemanare foarte mare cu cele de Paypall.

Cu cat contul e mai vechi e mai bine,cu cat are tranzactii intrari /iesiri e mai bine,cookie history sa fie unul bun etc.

Ca sa comit Frauda pe contu meu de bet/paypall (care au in spate atasat cardul meu de credit) ar fi o prostie foarte mare.

De aceea:

""Cumpar conturi BET365..ofer pret bun 100%""

Mie mi se rupe ca iti dau tie 25 de milioane pe un cont,pentru ca eu printr-o singura retragere pot obtine 100-200 de milioane.

In cel mai rau caz:

-dupa primul tun o sa fie contu blokat/inchis pentru ca asa se intampla cand un cont este investigat pentru frauda bancara.

In cel mai bun caz:

-contu o sa fie inchis dupa ce dau 4...5..10 tunuri....(asta depinde de cat de repede se misca autoritatile)

ONTOPIC:

Nu recomand nimanui sa isi vanda conturi care contin informatii personale etc pentru nici un fel de suma din lume.

Libertatea este mai importanta decat orice suma de bani.

Bani=hartii cu cerneala puse in circulatie de bancherii mondiali si Illuminati ca sa insclaveasca populatia.

Link to comment
Share on other sites

Eu am conturi pe cateva situri de poker online (am jucat, nu mai joc ca sunt prea "bun" :)) ).

Pe bet365 nu am dar si bet365 e tot la fel ca si astea de poker online, de altfel era oferta sa-ti faci cont pe bet365 ca sa joci poker online. Situl a inchis participarea pentru romani fiindca nu sunt de acord cu plata acelei taxe pe profitul facut catre statul roman. Pana acum la toate siturile le mergea bine, trageau banii cu ghiotura din toate tarile unde aveau filiale si impozit pula, pe motiv ca au firma deschisa si inregistrata intr-un paradis fiscal, o insula, nu mai stiu cum ii zice, unde nu se ia impozit. Au tras astia de-a bani si au subminat astfel economia mai multor tari UE facandu-le pagube de MILIARDE de euro. SUA au interzis de mult pokerul online tot din acest motiv, ca nu acceptau sa fie impozitat. Tarile UE vazand acest rahat al hotilor astora (care apropo au jocuri masluite in asa fel incat sa bagi bani cat mai multi, dar nu intram in subiect) au decis sa le ia impozit fiecare pe profit ca doar e tot o firma ca oricare alta si in plus nici nu produce nimica, practic o firma de vicii, parazitara, a unei tari. Normal ca nu le-a convenit sa dea ditamai suma ca impozit din acele miliarde de euro pe care le faceau asa ca multe situri ori au acceptat sa le fie luat impozit, ori, conform tarii respective, sa interzica accesul jucatorilor din tara respectiva.

Revenind acuma la subiect.

Tu daca dai un cont de asta trebuie sa dai si emailul si numarul respectiv de telefon. Fiindca tu frumos dupa ce l-ai vandut te poti duce si sa dai email la bet365 si sa le spui ca ti-ai pierdut datele de acces la cont. Ei iti trimit un cod pe telefon sau pe email si totul s-a rezolvat. => Il mai vinzi inca o data daca vrei si tot asa. :))

Si chiar daca l-ai da cu tot cu email si cu tot cu telefon ala care joaca si face bani pe contul respectiv va trebui sa-i retraga cumva. O varianta ar fi sa te cunosti bine cu el si sa aiba incredere in tine si cand a castigat sa vina la tine si sa-i dai banii (lucru periculos, vezi mai jos).

Daca schimbi contul bancar cu un altul vei avea probleme cu verificarea fiindca nu corespund datele, deci nu se poate.

Si inca ceva, din moment ce a intrat legea de care zic in vigoare si la noi, nu stiu daca iti mai da voie sa retragi bani de pe siturile de jocuri de noroc online fiindca aia se considera a fi bani negri/ilegali/etc. sau daca reusesti sa retragi pe urma s-ar putea sa ai probleme. Verificati legislatia, este nou aprobata.

Concluzia: Nu vindeti si nici nu cumparati conturi de bet365 sau alte situri de astea. La un moment dat s-ar putea sa aveti probleme cu incalcarea legii.

Edited by Che
Link to comment
Share on other sites

Bai, adevarata vorba ca romanul unde vede coada acolo se pune :( nu e logic ca din moment ce conturile sunt verificate cu datele voastre nu are nimeni ce sa faca cu ele :))

E verificat cu datele lui dar la retragere poti face un skrill pe numele lui ( pana intra banii in el ) apoi ii transferi in skrill-ul tau si de acolo in contul tau bancar . Daca nu te duce capul si nu ai jucat pe site-uri online , mai bine nu te bagi in seama .

Link to comment
Share on other sites

Cum plm sa il vinzi cand e verificat pe datele tale si ai depus bani cu cardul tau, ala o sa depuna cu cardul lui mai schimba si datele contului dupa mai prinde cativa bani si cand incearca sa retraga sa ii ceara din nou verificare, aia sa vada ca e ceva ciudat si ti-l blocheaza si pierzi tot :D

Nu face-ti kkturi deastea ca nimeni nu e atat de prost fiecare isi apara interesele

Link to comment
Share on other sites

Cum plm sa il vinzi cand e verificat pe datele tale si ai depus bani cu cardul tau, ala o sa depuna cu cardul lui mai schimba si datele contului dupa mai prinde cativa bani si cand incearca sa retraga sa ii ceara din nou verificare, aia sa vada ca e ceva ciudat si ti-l blocheaza si pierzi tot :D

Nu face-ti kkturi deastea ca nimeni nu e atat de prost fiecare isi apara interesele

Pai cine crezi ca e prost sa bage bani cu cardul lui pe un cont cumparat care a fost folosit deja de ei . Te blocheaza la maxim 2 zile dupa depunere ( posibila frauda cred ei ) . Cel mai simplu e prin skrill , ii faci un skrill fictiv omului iar la retragere ii bagi pe ala unde aia de la bet vad numele lui si trimit banii , apoi tu iti bagi banii aia in skrill-ul tau si ai rezolvat treaba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...