Jump to content
misucopil

betivuu' tepar

Recommended Posts

https://rstforums.com/forum/98224-cumpar-cont-steam-cu-cs-1-6-cs.rst

I-am trimis un gift cs pack pe steam si a zis ca imi da 10 euro.Si acum mai astept banii de la el.

Mai zice ca lucreaza si ca programator si nu are 50 lei sa imi dea pe un steam.Sau 100 lei sa isi cumpere singur. :)))))

E teapa asta e.Aveti grija cu el.Nu dati inainte.E un copil frustrat de pe vreun server de counter acum il las sa se bucure si el de un steam.Daca vede Thread asta sa imi dea pm sa ii mai dau un gift.

@betivuu'

200pees.png

2rddo61.png

11mb6no.png

256r0c1.png

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Am si eu ceva de adaugat.

Nu mai aveti incredere in ei ca au multe posturi, rep power sau chiar vip. Pe aici din pacate nu umbla numai oameni seriosi si s-ar putea sa v-o luati. El si-a luat-o cu 50 de lei, voi cu sute.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

CONTACT EMAIL : masterikes@gmail.com

La un search al adresei primul rezultat e asta eXtreamCS.com - Master tepar : Security zone

Vad ca apare pe mai multe forumuri ca se ocupa cu asa ceva.

Cand va da cineva o adresa de contact/nume, incercati sa aflati cat mai multe date despre ea, sunt unii hoti de buzunare cu mai multe principii decat anumite persoane de pe aici.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://rstforums.com/forum/98224-cumpar-cont-steam-cu-cs-1-6-cs.rst

I-am trimis un gift cs pack pe steam si a zis ca imi da 10 euro.Si acum mai astept banii de la el.

Mai zice ca lucreaza si ca programator si nu are 50 lei sa imi dea pe un steam.Sau 100 lei sa isi cumpere singur. :)))))

E teapa asta e.Aveti grija cu el.Nu dati inainte.E un copil frustrat de pe vreun server de counter acum il las sa se bucure si el de un steam.Daca vede Thread asta sa imi dea pm sa ii mai dau un gift.

@betivuu'

200pees.png

2rddo61.png

11mb6no.png

256r0c1.png

Este indicat sa se ia urmatoarele elemente in considerare atunci cand se face o tranzactie: numarul de post-uri, calitatea acestora(se pot vedea usor(cel putin cele din sectiunile publice)), vechimea si prestatia in comunitate(care rezulta din calitatea post-urilor.

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai

Sincer eu ma amuz (cu parere de rau) cand vad chestii din astea pe aici. In loc sa dati dovada de maturitate, va plangeti pentru orice prostie. Si daca l-a luat si te-a pacalit ce?! da-l incolo ca e un joc amarat, nu faci nimic cu el, se bucura si el na, o fi un copil care nu are bani. Daca era un inel de valoare, o masina, un telefon sau cine stie ce, mai ziceam....dar asa............sa fim totusi putin seriosi zic eu, si sa lasam prostiile astea de copii mici

Link to comment
Share on other sites

Sincer eu ma amuz (cu parere de rau) cand vad chestii din astea pe aici. In loc sa dati dovada de maturitate, va plangeti pentru orice prostie. Si daca l-a luat si te-a pacalit ce?! da-l incolo ca e un joc amarat, nu faci nimic cu el, se bucura si el na, o fi un copil care nu are bani. Daca era un inel de valoare, o masina, un telefon sau cine stie ce, mai ziceam....dar asa............sa fim totusi putin seriosi zic eu, si sa lasam prostiile astea de copii mici

Fura 10$ de la tine, 10$ de la el, 10$ de la x,y,z si asa face banii! ( ce mentalitate poti sa ai. )

Citeste putin regulamentul. ( NU SE DAU TEPE )

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Fura 10$ de la tine, 10$ de la el, 10$ de la x,y,z si asa face banii! ( ce mentalitate poti sa ai. )

Citeste putin regulamentul. ( NU SE DAU TEPE )

Pai cat poate sa fure ma, candva i se termina oamenii si gata........furi de la 40 50 60 de oameni da nu ai cum sa inseli toata planeta, ca afla toti de tine.

// @Aerosol vezi ca eu nu te uit ca imi esti dator cu 12 puncte de reputatie care mi le-ai dat din greseala cand a cerut unu 1$ pe aici....dar nu conteaza

Edited by AndreiMihai
Link to comment
Share on other sites

Pai cat poate sa fure ma, candva i se termina oamenii si gata........furi de la 40 50 60 de oameni da nu ai cum sa inseli toata planeta, ca afla toti de tine

Ma omule ceea ce zici tu e irelevant ( hai sa nu mai arestam criminalii ca mna, omoara 1 om 2/3/100 si se opreste, nu? )

Incearca sa gandesti logic, e ceva ilegal ( + tepari nu-s tolerati pe aici. ), cu asta am zis tot.

Off:// ce treaba are rep-ul cu asta? :))

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Am vrut si eu sa ii vand steam dar dupa cum l-am vazut vorbind pe messenger, am zis ca vrea sa tepuiasca 100%. L-am si bagat la ignore. Deci am facut bine. Cat despre tine (ca sa fiu si mai la subiect) imi pare rau dar nustiu cum poti avea incredere in persoanele acestea (gen cum este el). Dupa nickname iti dai seama :-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...