Jump to content
anoxdox

Cryper 100% FUD ( cryptez pentru ori cine)

Recommended Posts

Nu dar o sa se gasesca ceva destept sa il urce pe virusscan..etc, si sa dus pe pl. Daca integi ce vreau sa zic

nu am nevoie sa te fac "sclavul" meu ( cum o zici tu lol ) am destuii "sclavii". Faza e ca vreau sa fac si eu ceva pt situ asta ca de cand sunt pe aici nu am facut nimic. In fine ori cum nu ma intereseaza parerea ta lol. Pace

Edited by Usr6
2 x post
Link to comment
Share on other sites

Macar da-ne un tutorial pentru decriptarea limbajului tau. No offence!

Anyway, oamenii nu prea cred ca vor sa iti dea tie fisierele lor sa le cryptezi, cel mai bine e sa le dai crypter-ul celor care au un numar considerabil de posturi, la cerere, prin pm, ca doar acele persoane stiu ca un crypter fud nu se scaneaza pe VT si vor crypta cu cap zic eu.

Daca tot vrei sa faci ceva util, altfel nu prea cred ca o sa poti ajuta comunitatea, ii ajuti doar pe putoii care vor conturi steam si metin.

Link to comment
Share on other sites

si ce faci cu crypterul daca ti'l dau tie ..? Te uiti la el..? Cryperul il platesc eu in fiecare luna si nu merge numai pe un singur IP, daca il folosesc pe alt IP imi blocheaza contul automat. De asta nu are rost sa il postez sau nu pot sa il dau ...

Link to comment
Share on other sites

si ce faci cu crypterul daca ti'l dau tie ..? Te uiti la el..? Cryperul il platesc eu in fiecare luna si nu merge numai pe un singur IP, daca il folosesc pe alt IP imi blocheaza contul automat. De asta nu are rost sa il postez sau nu pot sa il dau ...

Hai ma puiu', lasa balariile astea ca nu suntem toti in clasa a 5-a. Daca ai vrea intr-adevar sa faci ceva, ai face un tool/script, ajuta pe cineva, etc.

Link to comment
Share on other sites

Hai ma puiu', lasa balariile astea ca nu suntem toti in clasa a 5-a. Daca ai vrea intr-adevar sa faci ceva, ai face un tool/script, ajuta pe cineva, etc.

Ba, dar tu suferi la greu? M-am uitat la pagina de dislike 10 dislike consecutive numai de la tine, cine te crezi tu? Mai prost de atat poti fi? El macar atat face dar tu ai facut ceva?

//MXYZ DE CACAT

//decripteaza semnatura

Link to comment
Share on other sites

Ba, dar tu suferi la greu? M-am uitat la pagina de dislike 10 dislike consecutive numai de la tine, cine te crezi tu? Mai prost de atat poti fi? El macar atat face dar tu ai facut ceva?

//MXYZ DE CACAT

//decripteaza semnatura

1. Esti un specimen de avorton vorbitor, gunoiule.

2. MYXZ nu e al meu, dar ai venit sa vorbesti despre el ca si cum ar fi un site de metinari, dar in realitate e un tracker bun.

3. De decriptat sa o decripteze mami tau.

Cineva sa il baneze pe ratatul asta care se crede h4x0r l33t.

Edited by Rickets
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...