Jump to content
Mandrake1942

Aplicatii (Andreoid) interesante din telefoanele noastre.

Recommended Posts

Salut,

As vrea ca in acest topic sa postam fiecare cateva din aplicatiile interesante din telefoanele noastre.

Pentru mine cateva plicatii imi fac ziua mai usoara la munca si ajung acasa mult mai relaxat.

Acestea sunt Spotify, Hearthstone,Duet si Water your body(aplicatie care te anunta periodic sa bei apa) :D

Alte aplicatii care le folosesc si mi se par utile (pt mine ) sunt Google Keep, After Ship(awb tracking) si inca vreo 2-3 care nu merita mentionate pt ca sunt arhicunoscute.

As vrea sa vad ce aplicatii folositi pentru ca fiind o comunitate tech savvy sunt sigur ca folositi aplicatii foarte interesante.

Mentionati si telefonul daca are vreo relevanta.

Edited by Mandrake1942
Link to comment
Share on other sites

Guest limbric_mic

Scuze, Water your body ? What da pula me ?Sper ca glumesti :))) ?!

Flash Alerts 2, Wikipedia - mai citesti cate ceva nou cand te plictisesti, Watsapp .., root eventual pentru modificat valori in jocurile offline (cu Cheat Droid), ..Winamp, Adblock plus

Daca tot ai aplicatia care iti zice cand sa bei apa, cauta si una care sa iti indice cand este bine sa respiri, numai ca o sa iti cam consume bateria stand cu displayul aprins tot timpul:( (=))))

// Origanismul tau automat iti cere cand are nevoie, este aiurea sa bei apa dupa o anumita aplicatie :).

// Ai auzit vreodata de la medic, din cauza orelor nedormite noapte sa se acomodeze organismul nefavorabil pentru tine ..? @Mandrake1942.

Edited by MrW
Link to comment
Share on other sites

Scuze, Water your body ? What da pula me ?Sper ca glumesti :))) ?!

Flash Alerts 2, Wikipedia - mai citesti cate ceva nou cand te plictisesti, Watsapp .., root eventual pentru modificat valori in jocurile offline (cu Cheat Droid), ..Winamp, Adblock plus

Daca tot ai aplicatia care iti zice cand sa bei apa, cauta si una care sa iti indice cand este bine sa respiri, numai ca o sa iti cam consume bateria :( (=))))

Nu inteleg ce e asa funny? Vreau sa beau ~2L de apa pe zi si acum cand e frig afara nu beau multa apa pt ca nu simt nevoia... aplicatia imi contorizeaza cata apa am baut in ziua respectiva si imi aminteste cat sa mai beau pana la sfarsitul zilei.

Poate tie ti se pare funny dar mie consumul de apa mi se pare foarte important. Dar probabil cand aveam si eu 12-15 ani gandeam la fel ca tine asa ca nu ma supara/mira comentariul tau.

Link to comment
Share on other sites

// Origanismul tau automat iti cere cand are nevoie, este aiurea sa bei apa dupa o anumita aplicatie :).

// Ai auzit vreodata de la medic, din cauza orelor nedormite noapte sa se acomodeze organismul nefavorabil pentru tine ..? @Mandrake1942

Vad ca tu le stii pe toate copile, cu organismul cu alea alea... e de ajuns sa dai un search pe google sa vezi benefiiciile apei pentru organism sau efectele negative ale lipsei somnului.

Ai Wikipedia degeaba instalata pe telefon ca tot ciocan rosu ai ramas, dar totusi iti dai cu parerea ca sa vada toata lumea cat de inteligent esti :)

Iar aia cu bautul apei dupa o aplicatie e ca si cum ai zice e aiurea sa-ti pui ceasul sa sune dimineata ... ca organismul tau iti cere automat sa mearga la munca.

Link to comment
Share on other sites

Ca tot e vorba de aplicatii stie cineva vreo aplicatie care schimba felul cum raspunzi la apeluri.Vreau in loc de slide stanga pentru raspuns si dreapta pentru respins ceva cu slide.Slide in jos pentru raspuns si in sus pentru respins.Am avut go locker versiunea 3.10 care e ultima care mai are functia asta pentru ca in cel nou au scos-o dar in 3.10 nu mai functioneaza pe android 5.0.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...