Jump to content
Htich

Job de acasa

Recommended Posts

Numai ce am primit pe facebook , un mesaj de la o tipa anonimata cu mesajul :

Buna ziua, numele meu este Alina Duta, v-am adaugat in lista de prieteni intrucat am o afacere pe care o dezvolt on line in 155 de tari impreuna cu mai multe persoane tenace, deschise si increzatoare si care vor un stil de viata sanatos si independent. Consider ca va potriviti cu profilul colaboratorilor pe care ii cautam si sunt sigura ca puteti avea acelasi succes la fel ca fiecare dintre noi. Daca doriti sa lucrati part time, full time, de acasa sau oriunde in lume, vizionati urmatorul filmulet de cateva minute. Datele solicitate raman in baza mea personala de date. Multumesc.

Job de acas?

A incercat cineva acest job de acasa?

Daca da sa lase un replay ca sa stiu ce trebuie facut sau ce cerinte trebuiesc ca sa facem si noi un ban extra.

Link to comment
Share on other sites

Sa nu ai incredere in site-uri care arata asa sau in cei care iti spun ca poti face bani, fara sa cunoasca nimic despre tine. Precis te pun sa cumperi niste cursuri video in care iti spun cat de minunat esti tu si cate masini ti-ai putea lua, daca mai cumperi niste cursuri

Link to comment
Share on other sites

E o caompanie care vinde produse cosmetice si suplimente alimentare, gen AVON, dar facute pe baza de aloe-vera.

Tu iti cumperi pt tine niste produse si dup-aia iti cumperi cataloage si le imparti la oameni si astepti sa-ti comande ceva, sau iti faci magazin online si astepti doar doar o intra cineva pe el si iti comanda vreo lotiune de-aia :)

Link to comment
Share on other sites

Noutate absoluta, doar acum! Oferta este acum un fenomen, pentru ca tot mai multi oameni s-au convins de seriozitatea noastra! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor. Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email: ....

ring any bells ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...