Jump to content

Recommended Posts

Apoi apucate de citi si fati niste economi ca o sa ai nevoie(de un crypter si exploituri)

As recomanda mai intai sa frecventezi orele de Limba Romana, in special cand se preda gramatica. Daca e nevoie (spre exemplu daca nu mai esti in sistemul de invatamant) sunt dispus sa achit 10-15 ore de instruire elementara cu un profesor/profesoara.

Link to comment
Share on other sites

On: Bun venit pe aici !

OFF:

Apoi apucate de citi si fati niste economi ca o sa ai nevoie(de un crypter si exploituri)

Tu te prefaci prost, sau chiar esti?!

Tu macar stii pe ce subiect se discuta aici?! Si plus ca nici nu stii sa formulezi corect o propozitie, nici sa o scrii...

In fine,

Se zicea la un momendat de o intrebare la register, puneti-o va rog ca numai prosti sunt aici...

Edited by Open
Link to comment
Share on other sites

On: Bun venit pe aici !

OFF:

Tu te prefaci prost, sau chiar esti?!

Tu macar stii pe ce subiect se discuta aici?! Si plus ca nici nu stii sa formulezi corect o propozitie, nici sa o scrii...

In fine,

Se zicea la un momendat de o intrebare la register, puneti-o va rog ca numai prosti sunt aici...

Se zicea la un momendat de o intrebare la register, puneti-o va rog ca numai prosti sunt aici.

Deci cine?

Edited by quadxenon
Link to comment
Share on other sites

As recomanda mai intai sa frecventezi orele de Limba Romana, in special cand se preda gramatica. Daca e nevoie (spre exemplu daca nu mai esti in sistemul de invatamant) sunt dispus sa achit 10-15 ore de instruire elementara cu un profesor/profesoara.

La gramatica sunt praf, asta e, eu i-am dat un sfat (si daca sunteti nazisti gramaticali problema voastra vedeti sa nu muriti)

Link to comment
Share on other sites

La gramatica sunt praf, asta e, eu i-am dat un sfat (si daca sunteti nazisti gramaticali problema voastra vedeti sa nu muriti)

Nu sunt nazist gramatical iar oferta mea e foarte serioasa. Nu cred ca foarte multi profesori de liceu primesc mai mult de 10 ron / ora salar net, deci sunt dispus sa achit 120 ron pentru 10 ore de inceput iar apoi daca este necesar si sa se vad rezultate, sunt happy sa mai plusez pentru mai mult. Daca esti interesat lasa-mi mesaj pe privat si aranjam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...