Jump to content
NBD

Vand like-uri facebook

Recommended Posts

Cand vinzi ceva nu-i bine sa fii "scurt"

Sunt organice?

Detalii pe pm? Ce inseamna asta, de parca ai face un favor clientului de-l pui sa faca efort. Ce-i cu mentalitatea asta de "gardianul la bar e ca si patron"

Pe pm majoritatea o sa te intrebe aceleasi chestii, daca sunt organice si cum le obtii asa ca ai face mai bine sa scrii aici, ti-ar salva timp.

Link to comment
Share on other sites

Cand vinzi ceva nu-i bine sa fii "scurt"

Sunt organice?

Detalii pe pm? Ce inseamna asta, de parca ai face un favor clientului de-l pui sa faca efort. Ce-i cu mentalitatea asta de "gardianul la bar e ca si patron"

Pe pm majoritatea o sa te intrebe aceleasi chestii, daca sunt organice si cum le obtii asa ca ai face mai bine sa scrii aici, ti-ar salva timp.

Pai eu am o alta mentalitate,de ce sa scriu aici foarte frumos: fac aia si aia,totul la un pret foarte mic!!! bla bla bla si lalaieli ,in loc sa vada omu' care e interesat,urmand ca acesta sa ma contacteze si sa ii explic fiecare nelamurire.Intradevar este pierdere de timp pentru mine,dar cine a spus ca vanzatorul este cel mai important? :)

Sper ca m-am facut inteles,respectele mele.

Link to comment
Share on other sites

Ce metoda folosesti pentru trimiterea like`urilor? Addmefast, Click-Jacking etc. ?

Prefer in general promovarea pe grupurile mele(dar si altele,din romania si nu numai),si bineinteles folosesc si putin addmefast(destul de rar) si click jacking mai putin.

Link to comment
Share on other sites

E o prostie!

De cand facebook'ul functioneaza pe reach, toate aceste like'uri vor dauna paginii respective.

Am testat asta pe vreo 2 pagini si rezultatele nu au fost tocmai placute. Chiar daca am dublat numaruld e like'uri, a scazut reach'ul la jumatate.

Nu intereseaza pe nimeni sa obtina cat mai multe like'uri de la conturi false, promovarea o faci prin reach, nu prin numarul de like'uri.

Si ca sa opresc acesti "script kiddies" wannabe sa dauneze populatiei...ofer macro'ul pentru addmefast celor interesati. (PM)

Cine vrea, sa se convinga singur!

You have been warned!

Link to comment
Share on other sites

Atentie: like-urile venite din like4you, addmefast sau ce naiba sisteme mai exista , ele sunt ca si numar si atat, doar atat si numai atat. nu are rost sa va cheltuiti banii pe asa ceva. nu merita nici macar 1 cent per 1000 like-uri, sunt persoane pe aici ce vand like-uri pe bune, reale @ZeroDoi vindea intr-un timp ... Aveti grija pe ce da-ti banii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...