Jump to content
wirtz

Vand pagina 114k likes REALE ROMANIA.

Recommended Posts

O vand cu 2500 euro. Este mereu in crestere aduce profit pe adsense si popads/propellerads cam de 500-700 euro pe luna acumulat. uneori mai utin uneori mai mult, depide de postari, eu nu o foloseam pt cancan, daca bagati can can ..... faceti mai mult banuiesc, eventual dublu. Pretul nu este negociabil. P.M. doar.

//edit.. copchii si restul fara bani sa se abina o pot duce si la 200k, nu e problema. pretul creste ca si proftiul cumparatorului.

Ca exemplu, cu o simpla pagina ca aia , in 2 lui de la 15 mii rank in alexa am luat sub 2000cu siteul. sa nu vb de bani.

motivul pt care o vand este ca m-am axat pe siteuri internationale unde se castiga mult mai bine.

edit2: plata se face in mana sau cu acordul unui admin de aici. respectiv @aelius

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Daca este cineva interesat ... sa-mi lase P.M. cu o postare de tip can can sa-i dau un share sa vada reachul sau pe nisa unde doreste.

edit: eventual daca cineva doreste likeuri: 1000 reale DOAR ROMANIA = 20 dolari paypal. sau pe ING // pe microjoburi au fost scoase toate astea de acum doua luni am impresia. puteti verifica. Eu aduc likeuri doar la pagini mai vechi de 6 luni si nespamate. Fiecare like verificabil sa nu zica careva ca fac magarii. (+100/200/300 likes bonus , depinde de cati intra)

Pt comenzi va rog mail cel mai bine pe webmaster@nationalisti.ro ...

In cazul membrilor noi pe forum plata se va face jumatate in avans, in cazul celor cu rep sau vechime plata la final.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Sincer nu cred ca iti aduce cat spui tu lunar pentru ca sa modificat mult altgoritmul si ceri destul de mult pe ea...eu am 3 pagini numai de la 140k in sus si dintr-o pagina de atatea like-uri cat spui tu nu aduci cine stie ce trafic sa faci banii astia in plus reachul a scazut foarte mult , fai un print cu ea , cate vizualizari ai la o postare cu link catre un site...

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu cred ca iti aduce cat spui tu lunar pentru ca sa modificat mult altgoritmul si ceri destul de mult pe ea...eu am 3 pagini numai de la 140k in sus si dintr-o pagina de atatea like-uri cat spui tu nu aduci cine stie ce trafic sa faci banii astia in plus reachul a scazut foarte mult , fai un print cu ea , cate vizualizari ai la o postare cu link catre un site...

img.php?image=8187_xs2_j1sm.png

img.php?image=6867_xs1_as6k.png&mode=thumb

img.php?image=2135_xs_swvv.png&mode=thumb

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ceva trafic faci cu pagina de facebook , nu zic nu nu stiu de ce ai vindeo la banii aceia daca spui ca faci atatia bani lunar cand ai putea sa faci in continuare in in 4 luni ai avea banii oricum consider ca e destul de mult pretul cerut am vandut pagini de 120k intradevar nu avea aceeasi raspandire ca la tine cu 15 milioane.

Link to comment
Share on other sites

Mai am pagini, aduc trafic pt toate, insa o pun la vanzare pt ca am nevoie sa investesc in ceva.

Uite, spre ex, da-mi o postare de tip can can pe un site de-al tau... ca stii bine... romanu e cam idiot si citeste toate porcariile. Sa vezi reach atunci. Pe facebook nu prea imi merg asa bine nationalismele :)

Link to comment
Share on other sites

La 2500 de euro vand si eu 8 pagini de 100k pe probate :) ( preturile de vanzare nu sare de 700 ron indiferent de pagina, cine doreste pagina de facbeook 100k romania 100% ofer perdioada de proba 1 saptamana la super pretul de 300 euro - am 5 )

E urat ce faci . E ca si cum ai pune afis pe geamul magazinului meu ca vinzi salamul mai ieftin ca mine . E aiurea .

Link to comment
Share on other sites

Salut, nu este urat , dar mi-se pare aberant... chiar este aberant , pai daca eu mi-as vinde pagina cu zodii de 1 milion cu cat sa o vand? 500.000 euro ? este aberant total cu 2500 de euro o obtii de la facebook fresh, un 200-250 hai 300 le este pretul real , si daca cumperi like-uri la 10 euro/1k cel mai extrem caz , aduni 250k like :) si tot fresh. ce este aberant , este aberant ce este ok este ok @daatdraqq , sper ca ma intelegi. Si ca cineva sa nu plateasca mai mult decat face am preferat sa le comunic pret real

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...