Jump to content
QuoVadis

Vand Raspberry Pi 2 Model B (bulk)

Recommended Posts

Vand 150 bucati Raspberry Pi 2 Model B: Raspberry Pi 2 Model B | Raspberry Pi noi noute, sigilate, 175.99 RON / buc (include TVA + transport gratuit). In Romania asa ceva se vinde la 209 RON + transport (teguna.ro sau robofun.ro). Nu le dau la bucata, doar toate 150 la bulk.

Nu vreau sa arunc cu namol in postu tau dar tu ai avut pe Darknet nicku aa7660?....pare asemanator mult cu al tau.

Si ala a fost un mare Scammer,a dat ceva tunuri.(luand banii saramanilor).

Deci intr-un cuvant tu doresti 26398.5 RON pe ele toate,rezultand un venit lunar in buzunarul tau de 26 de milioane.

Spor...sper sa inchei tranzactia cum iti doresti curand.:)

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa arunc cu namol in postu tau dar tu ai avut pe Darknet nicku aa7660?....pare asemanator mult cu al tau.

Si ala a fost un mare Scammer,a dat ceva tunuri.(luand banii saramanilor).

Deci intr-un cuvant tu doresti 26398.5 RON pe ele toate,rezultand un venit lunar in buzunarul tau de 26 de milioane.

Spor...sper sa inchei tranzactia cum iti doresti curand.:)

Ma confunzi. aa7670 vine de la un username ce mi-a fost alocat cand lucram pentru o universitate, nu sunt scammer si nu dau tunuri. Astea oricum le dau cu factura de la firma si garantie iar in anumite zone chiar predare personala. Parca era o regula referitoare la vorbitul de tampenii in thread-ul altora in Market. Te bagi si tu in seama precum musca in fundul calului..

Link to comment
Share on other sites

Te bagi si tu in seama precum musca in fundul calului..

Omu eu doar am spus la oameni ce sa intamplat pe Silkroad cu userul aa7660.

Aici intra multe persoane fara posibilitati financiare foarte mari(nevoiasi)...dar simplu pasionati de securitate.

Daca vrei sa le vinzi la Bill Gates..ma doare in pula daca dai SCAM.

Dar atata vreme cat vrei sa vinzi aici de 270 de milioane /bulk....indiferent de regula forumului ma simt obligat moral sa trag un semnal de alarma daca miros ceva.

Ai lucrat pentru o universitate si cu toate astea usurinta cu care jignesti este des intalnita la copii de 15 ani.

Stima.

Admin se poate inchide threadul.

Link to comment
Share on other sites

fara posibilitati financiare foarte mari(nevoiasi)
Pai ori nu sunt foarte mari (clasa de mijloc as spune eu) ori nevoiasi.
NEVOIÁ?, -?, nevoia?i, -e, adj., s. m. ?i f. 1. (Om) care este lipsit de mijloace materiale, care nu are nici cele necesare traiului; s?rman, s?rac; p. ext. care duce o via?? grea; nec?jit, muncit, trudit, nenorocit. 2. (Pop.) (Om) care este lipsit de vlag?, de putere, slab; incapabil de a face ceva (bun), becisnic, neputincios.

Nu vrei sa facem un teleton pentru malnutritii si sarmanii RST-ului?

Te-ai gasit tu, @dany_love cel mare si sfant... vajnic aparator al celor batuti de soarta sa le vii in ajutor.

Aceea nu e jignire, e doar incalzire - si am facut-o pentru ca sunt satul de stilul romanesc de a ne da cu parerea despre orice si oricine fara a avea habar, suntem experti in toate, iar apoi cand nu da rezultate bune avem motive nenumarate de a da la scoatere in loc de a spune un simplu "sorry man, nu m-a dus gandul la asta".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...