Jump to content
Black Pitbull-

Nu Inteleg Aceasta Eroare

Recommended Posts

Azi 07.03.2008 am instalat windowsul si iam facut si backup

De ceva vreme am problema asta si nu stiu cum sa scap .... cine ma poate ajuta sau macar sa imi explice de ce face asa ceva as fi recunoscator

Rog frumos sa ma ajutati ca nu scap de problema cu toate ca am instalat mai multe windowsuri fiecare cu alte optiuni

wtfqv9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am avut aceeasi problema.Ghici ce am facut prima data?Injuraturi si cativa pumni la PC dupa care le-am injurat neamu` netu` si ce am bagat yo atunci si apoi FORMAT :D .Incearca sa bagi o singura versiune de Windows nu mai multe...bagi una si o folosesti mai mult.....

Link to comment
Share on other sites

Cam stau dupa colt virusii. De fapt wormii. Instaleaza windowsul fara sa fi conectat la itnernet(scoate cablul de retea), baga antivirus si ce mai crezi de cuviinta, dupa care leaga-te la internet. De multe ori m-am trezit infectat in timp ce instalam windowsul pana am invatattreaba asta.

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce windows aveati voi, poate era chiar el virusat. Virusii nu vin asa dampulea si te infecteaza. Tre iei un executabil , pr0n sau ce naiba mai iei si sa il rulezi. sau voi cand reinsatlati winu imediat la pr0n va duceti? Sau poate n-am fost eu informat corect in legatura asta :|.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...