Jump to content

Recommended Posts

Salut. Am o intrebare intr-un fel tampita, dupa niste alcooale la bord: Daca as infiinta o mica comunitate (blog + forum), cu un nume asemanator (dar totusi total diferit) cu RST, ar avea cineva de aici ceva impotriva mea? (Ma refer la cei mari, nu la astia cu 500 posturi, la cei de la "putere"). Ma refer la ceva ce nu are (pentru ca nu exista inca), nu va avea niciodata legatura cu RST si nici cu alte comunitati. O mica comunitate intre mine, prietenii mei, prietenii prietenilor mei, prietenii prietenilor prietenilor mei, etc..

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa copiez nimic, numele nu va contine niciodata RST , RS sau ceva de genul. Contine doar cuvantul "security" (in numele domeniului).

Aici fiind Romanian Security, nu vreau sa am probleme cu cei de aici, nu o sa vin sa imi fac reclama, nu va avea nici cea mai mica legatura cu RST. E ceva personal doar.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa copiez nimic, numele nu va contine niciodata RST , RS sau ceva de genul. Contine doar cuvantul "security" (in numele domeniului).

Aici fiind Romanian Security, nu vreau sa am probleme cu cei de aici, nu o sa vin sa imi fac reclama, nu va avea nici cea mai mica legatura cu RST. E ceva personal doar.

:facepalm: Doamne, pentru asta ai creat acest topic? Cuvantul "security" nu este detinut numai de aceasta comunitate sunt n comunitati care au "security" in nume normal ca-l poti folosi, nu este inventat de RST cuvantul o.O!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...