Jump to content
Rickets

MailPredator v0.2.1

Recommended Posts

Nu e o lucrare de arta, dar partea buna e ca puteti sa incarcati o lista de boti si o lista de targeturi.

Cum se foloseste:

Incarcati botii (Cu butoanele ID si PW ca sa le puneti adresele si parolele, si apasati pe butonul cu rotita ca sa faceti setarile, in functie de serverul preferat), apoi incarcati targeturile (cu butonul ID).

Dupa ce dati load la victime si boti, setati cate emailuri sa trimita, cu butonul cu rotita de langa butonul play (max 30 per bot pe sesiune), si asta e. Vedeti ca daca da eroare, mai mult ca sigur botul respectiv a primit kick, si trebuie sa incercati din nou, tocmai de aceea limita de 30 per bot. Daca vreti sa bombardati eficient faceti-va mai multi boti.

Toolul asta mi se pare mai bun ca mass emailer, adica trimiteti 1 email la multe targeturi, pentru spam, spread, etc,, decat ca bomber, insa merge sa il folositi si ca bomber.

A fost updatat, rescris, imbunatatit, acum puteti sa il folositi cu orice server, nu numai Yahoo sau mai stiu eu.

Virustotal: http://goo.gl/xb9aRH

Download: Zippyshare.com - MP v0.3.0.zip

*Garantez ca nu e infectat, daca nu aveti incredere rulati intr-un vm si o sa va convingeti.

*Nu mai folositi versiunea 0.2.1 ca are niste buguri naspa, de exemplu butonul "Stop" nu mergea :))

Edited by Rickets
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...