Jump to content
FiliBlox

Cautam autori pentru un blog de tehnologie! Plata lunar!

Recommended Posts

TouchNews cauta autori!

Daca esti pasionat de IT si tehnologie, te invitam sa te alaturi echipei noastre, sa faci parte din grupul nostru de autori si sa dovedesti ca stii ce inseamna lucrul in echipa. In comparatie cu alte site-uri, noi oferim seriozitate si profesionalism, oferim exact ceea ce iti doresti de la un loc de munca in online. Nu ne intereseaza cate studii ai, nu ne intereseaza nici varsta pe care o ai, ne intereseaza sa stii sa scrii bine si corect din punct de vedere gramatical.

Articolele si toata activitatea pe care o depuneti pe site se plateste in fiecare luna, spre exemplu articolele scrise, sunt platite in functie de numarul de cuvinte. Avem si bonusuri speciale pentru cei mai harnici din echipa, oferim o suma de bani in plus daca articolele scrise de tine sunt printre cele mai accesate.

Te asteptam sa ne dai cateva informatii despre tine pe adresa de e-mail: ionut_arbunea@yahoo.com

Edited by FiliBlox
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sunteti interesati de calitate / cantitate / sau combinatie? De asemenea - in ce limba? Romana sau Engleza?

As fi interesat sa scriu in lb. engleza pe domeniul in care lucrez si studiez: learning technologies sau technology enhanced learning.

P.S. - engleza este curata, perfecta, caci sunt fluent si sunt stabilit in UK + am mai publicat articole in engleza

Edited by aa7670
Link to comment
Share on other sites

Sunteti interesati de calitate / cantitate / sau combinatie? De asemenea - in ce limba? Romana sau Engleza?

As fi interesat sa scriu in lb. engleza pe domeniul in care lucrez si studiez: learning technologies sau technology enhanced learning.

P.S. - engleza este curata, perfecta, caci sunt fluent si sunt stabilit in UK + am mai publicat articole in engleza

Suntem interesati de calitate, articolele noastre se scriu numai in limba romana. Daca vrei sa obtii mai multe informatii despre site-ul nostru, inclusiv regulamentul si pretul trimite-ne un e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Ce e cu limbajul ?sta? R?spund doar la PM-urile care merit?, nu sunt obligat s? î?i r?spund ?ie. Nu fac angaj?ri prin PM-uri, oameni b?tu?i în cap, am scris clar în cerin??, toate cererile s? fie trimise pe adresa de e-mail, iar tu îmi trimi?i PM ?i te vai?i c? nu î?i r?spund. Angaj?rile se fac în continuare, avem 10 autori activi ce va pot confirma seriozitatea de care d?m dovad?, în special din punct de vedere a efectu?rii pl??ilor. Dac? ave?i altceva de comentat ?i dori?i s? m? corecta?i pe mine atunci când postez pe un forum, ab?ine?i-v?.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...