Jump to content
makemac

Focoasele nucleare rusesti au fost armate, este DEFCON 4 de azi

Recommended Posts

Pe baza teoriei sau conspiratiei preluarii puterii in Federatia Rusa secretarul de stat al apararii din Rusia a dat comanda armarii rachetelor nucleare, la 3 ore dupa acest demers America a trecut la DEFCON level 4 urmand ca in urmatoarele 48 de ore sa coboare pana la DEFCON 2 daca situatia din Rusia nu se clarifica.O parte din separatistii ce lupta in estul Ucrainei au facut cale intoarsa spre Rusia ca sa apere Moscova.

alert.jpg

The DEFCON Warning System

nu va mai ajuta nici inpfsa daniel si nici parohaia acum

daca este cineva din armata care doreste sa ii furnizez mai multe informatii PM dar nu cred ca o sa fie asa ei se cred prea bazati pentru minori ca noi soareci de laborator ...etc

off-topic


in orice caz comunitatea rst o sa fie informata inainte cu 2 ore de trecerea la defcon 1 (doamne fereste)
defcon 1 inseamna sfarsitul lumii cum stim noi azi lumea adica moartea a 99% din populatia globului si nu exista scapare...
presupun ca aceasta stire va ramane doar aici din motiv sa nu distraga atentia de la arestarile DNA sau alte actiuni ale serviciilor secrete externe, panica nu cred ca produce ca parintii nostrii stau cu aceasta frica din tineretea lor...

Project wargame first warning TASS: World - Putin says Russia could have put nuclear forces on alert after change of power

117074238.jpg

Edited by makemac
Link to comment
Share on other sites

EdeRVisS Stai calm poate sa treaca si luni si ani pana cand si daca o sa fie...

pentru tine Genius++ sa ramai un genius cum esti si cum ai fost si cum vei fi AMIN ! si daca apare la tv ce faci Genius++ ? ::))))

cum poti fi dependent de media:

daca ar fii ceva pe bune se anunta deja la antena 1 sau pro tv

zi-mi ce nu am dreptate nu ce crezi tu draga, nu accept doctrine

Edited by makemac
Link to comment
Share on other sites

Sincer, ai vazut prea multe filme.

Sa fim realisti atat rusi cat si americani sunt constienti, daca vor incepe un razboi nuclear pamantul o sa fie facut bucatele.

Ei incearca sa rezolve totul pe cale amiabila dar rusii care sunt in ucraina nu vor sa termine cu prostia din capul lor.

Link to comment
Share on other sites

Ba, stiu ca nu traim intr-o lume perfecta, stiu ca sunt multi in lumea asta care s-ar bucura pentru cea ce eu numesc neajunsuri, nu pot spune ca-mi place lumea in care traiesc insa daca ar incepe WW3 nu as vrea sa fiu martor. Sincer mi-e al dracu`de frica de asa ceva.

@cehov , sunt mai linistit stiind ca nu o sa pice pe mine focosul. :)

Link to comment
Share on other sites

Ba, stiu ca nu traim intr-o lume perfecta, stiu ca sunt multi in lumea asta care s-ar bucura pentru cea ce eu numesc neajunsuri, nu pot spune ca-mi place lumea in care traiesc insa daca ar incepe WW3 nu as vrea sa fiu martor. Sincer mi-e al dracu`de frica de asa ceva.

@cehov , sunt mai linistit stiind ca nu o sa pice pe mine focosul. :)

nu e bine asa sa stam cu frica dar este de inteles nici eu nu ma simt confortabil

uite cum facem va dau cate o baza subterana ruseasca sa o monitorizati cu pisica..aia net base64 bmV0Y2F0 ca nu stiu decat radio, sunt si cateva conexiuni de la departamentul apararii tot cu pisica sau cu brutepoodle se sta de sase, eu nu am resursele sa tin 4-5 statii in aceleasi timp pe multe tinte si sa monitorizez si firul rosu dintre continente.

gasim un nume la proiect si il derulam, ce gasim dam gratis la cei ce se ocupa de asta oficial, pana atunci tor browser, private vpn...etc

DAR NU VOM STA DEGEABA SI PRIVI VOM INTERACTIONA !

117074238.jpg

Edited by makemac
Link to comment
Share on other sites

Pe baza teoriei sau conspiratiei preluarii puterii in Federatia Rusa secretarul de stat al apararii din Rusia a dat comanda armarii rachetelor nucleare, la 3 ore dupa acest demers America a trecut la DEFCON level 4 urmand ca in urmatoarele 48 de ore sa coboare pana la DEFCON 2 daca situatia din Rusia nu se clarifica.O parte din separatistii ce lupta in estul Ucrainei au facut cale intoarsa spre Rusia ca sa apere Moscova.

The DEFCON Warning System

nu va mai ajuta nici inpfsa daniel si nici parohaia acum

daca este cineva din armata care doreste sa ii furnizez mai multe informatii PM dar nu cred ca o sa fie asa ei se cred prea bazati pentru minori ca noi soareci de laborator ...etc

off-topic


in orice caz comunitatea rst o sa fie informata inainte cu 2 ore de trecerea la defcon 1 (doamne fereste)
defcon 1 inseamna sfarsitul lumii cum stim noi azi lumea adica moartea a 99% din populatia globului si nu exista scapare...
presupun ca aceasta stire va ramane doar aici din motiv sa nu distraga atentia de la arestarile DNA sau alte actiuni ale serviciilor secrete externe, panica nu cred ca produce ca parintii nostrii stau cu aceasta frica din tineretea lor...

Project wargame first warning TASS: World - Putin says Russia could have put nuclear forces on alert after change of power

Daca ai vrut sa fii amuzant, afla ca nu ai deloc simtul umorului. Precis spui bancuri de-alea la care nu rade nimeni. Daca ai fost serios, e si mai grav. Cei ca tine sunt tinuti in camere cu peretii albi. Oricum, tot primesti un avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...