Jump to content
bilbo

ce apare la stiri: Russians took targeting romania

Recommended Posts

https://rstforums.com/forum/98785-focoasele-nucleare-rusesti-au-fost-armate-este-defcon-4-de-azi-2.rst

Daca ai fost serios, e si mai grav. E GRAV !!!

Intrebati-va parintii mai intai

Pe baza teoriei sau conspiratiei preluarii puterii in Federatia Rusa secretarul de stat al apararii din Rusia a dat comanda armarii rachetelor nucleare, la 3 ore dupa acest demers America a trecut la DEFCON level 4 urmand ca in urmatoarele 48 de ore sa coboare pana la DEFCON 2 daca situatia din Rusia nu se clarifica.O parte din separatistii ce lupta in estul Ucrainei au facut cale intoarsa spre Rusia ca sa apere Moscova.

The DEFCON Warning System

nu va mai ajuta nici inpfsa daniel si nici parohaia acum

daca este cineva din armata care doreste sa ii furnizez mai multe informatii PM dar nu cred ca o sa fie asa ei se cred prea bazati pentru minori ca noi soareci de laborator ...etc

off-topic



in orice caz comunitatea rst o sa fie informata inainte cu 2 ore de trecerea la defcon 1 (doamne fereste)
defcon 1 inseamna sfarsitul lumii cum stim noi azi lumea adica moartea a 99% din populatia globului si nu exista scapare...
presupun ca aceasta stire va ramane doar aici din motiv sa nu distraga atentia de la arestarile DNA sau alte actiuni ale serviciilor secrete externe, panica nu cred ca produce ca parintii nostrii stau cu aceasta frica din tineretea lor...

Project wargame first warning TASS: World - Putin says Russia could have put nuclear forces on alert after change of power

117074238.jpg

Edited by bilbo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...