Jump to content
alex-best

Salut eu sunt ...

Recommended Posts

Salut eu sunt alex si sunt nou.:D:D Traiesc aici in Germania si ma bucur ca mam inregistrat.am 16 ani.

Sunt si eu pasionat de IT am inceput sa invat HTML si vreau sa invat mai departe.

daca ma puteti ajuta cumva.!!

Eu tot am incercat sa fac un cont la Filelist dar nam reusit. Si stiu ca nu mai se pot da Invitatii . daca vreti doar:-/

Edited by alex-best
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Inainte de a invata HTML, trebuie sa inveti Romana daca tot vrei ajutor de la RST, apoi sa inveti cum se face o introducere fara cersit si cacaturi, apoi trebuie sa inveti Engleza daca nu o stii, apoi trebuie sa te inveti sa te dezveti sa folosesti multe emoticoane. Apoi poti invata HTML linistit!

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Nu cred ca are nevoie de romana sa invete HTML iar daca sta in Germania cu siguranta stie si engleza. Iar romana lui nu-i asa de rea. Sunt multi romani care o vorbesc mai prost.

Te sfatuiesc sa inveti html de pe internet. Tutoriale, site-uri. Cartile multe dintre ele sunt depasite.

Cat despre filelist, posteaza aici dupa model. https://rstforums.com/forum/74432-cerere-invitatii-pe-tracker-ul-filelist-ro.rst?highlight=filelist

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...