Jump to content

Recommended Posts

The Cisco Network Simulator, Router Simulator & Switch Simulator

The Boson NetSim Network Simulator is an application that simulates Cisco Systems' networking hardware and software and is designed to aid the user in learning the Cisco IOS command structure.

NetSim utilizes Boson's proprietary Network Simulator, Router Simulator® and EROUTER® software technologies, along with the Boson Virtual Packet Technology® engine, to create individual packets. These packets are routed and switched through the simulated network, allowing NetSim to build an appropriate virtual routing table and simulate true networking. Other simulation products on the market do not support this level of functionality.

Source ? NetSim Cisco Network Simulator & Router Simulator

Download ? GirlShare - Download Boson NetSim 8.0.rar

Edited by KhiZaRix
Link to comment
Share on other sites

de ce pula mea nu lasi link-ul vizibil pentru toata lumea ca sa invete si sa-si bage nasul si habarnistii. Le-ai bagat si cu Sigggy, mare l33t h4x0r esti. L-ai luat de pe mizeria aia de forum spaniol ? Ca numa aia-s cu Sigggy in sange. Spune-mi si mie, te rog frumos, ce este Sigggy mai exact si nu ma lua cu dume gen "e un tool, daca nici macar atat nu stii" etc. Spune-mi exact algoritmul dupa care functioneaza. Vad ca ai server de minecraft, sigur stii foarte multe.

Link to comment
Share on other sites

de ce pula mea nu lasi link-ul vizibil pentru toata lumea ca sa invete si sa-si bage nasul si habarnistii. Le-ai bagat si cu Sigggy, mare l33t h4x0r esti. L-ai luat de pe mizeria aia de forum spaniol ? Ca numa aia-s cu Sigggy in sange. Spune-mi si mie, te rog frumos, ce este Sigggy mai exact si nu ma lua cu dume gen "e un tool, daca nici macar atat nu stii" etc. Spune-mi exact algoritmul dupa care functioneaza. Vad ca ai server de minecraft, sigur stii foarte multe.

1. Ce site de spanioli visezi? , 2. Ce te deranjeaza pe tine ca am cryptat eo arhiva? ca aproape era mur? in gura , poftim linku download + decrypt. 3. Crezi ca stau eu sa vad algoritmul dupa care functioneaza Siggyu? 4. De unde sti tu ca am eo server?

Edited by KhiZaRix
Link to comment
Share on other sites

Mersi! Pai ma deranjeaza, pentru ca unii stau pe aici ca sa citeasca si sa invete. Si voi umblati cu encryption l33t h4x0r sh1t. Intelegeam daca era vreun imba crypter FUD in Delphi/ASM, dar pentru asta ? Am si eu tool-urile voastre de kkt, fii fara grija, cand vad posturi d-astea nici nu ma mai strofoc sa citesc ce scrie acolo.

Link to comment
Share on other sites

ba @amkulcsar eu cred ca tu esti redardat sau ai un iq cu mult sub medie altfel nu-mi pot explica cum ai putut scrie ce ai scris...asta e un soft care simuleaza sistemele hardware si software CISCO. Stii macar ce inseamna asta si ce face in rasa ma-tii de copil oparit ?!

mai usor cu limbajul ,sigur esti mai mare, dar mai usor cu limbajul,,,iq cu mult sub medie,, ,,copil...oparit,, glume cam vechi cumva esti utilizator internet explorer si cauti glume pe bing? da stiu ce face acest program dar ,,stimate dom,, sunt unii oameni care nu au interesul de a cauta pe acest forum tool-uri de encryp/decryp daca tu zici ca ai toolul inseamna ca esti prost si nu stii sa deschizi sigggggy si sa dai decrypt si sa cauti arhiva pentru a o decrypta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...